bugün

Bunlar bir güruhtur. Kendisinden önceki entrylere bakarak, ona göre şekillenip cümle kurar ya da bkz. verirler. Hayır kardeşim senin hiç mi aklın, fikrin yok. Bu kadar mı bayağı bir insansın sen?
Madem milletin laflarına bakarak hareket edeceksin, ne sikime sözlük yazarı oluyorsun ki !
içinden beğenmek geçiyor, "hmm bukadar kişi kötülemiş, demekki bi bildikleri var" düşüncesiyle hareket eden ergen aklına sahip yazarlardır. Diğer entrylerin hükmü altında ezilirler. Kendi kararlarını, düşüncelerini yazabilecek kadar cesaret sahibi değildirler. Düşünün bir de bu sanal ortam, burada bile gerçek hayatta ki çaresizliğini, karaktersizliğini yansıtabiliyor insanın.
Velev ki bazıları sade ve sadece bkz. vermekle müfelleftir. iki cümleyi toparlamaktan kaçınırlar. Verilen bkz.lerde ara ara başlıkla alakasız olmakta çünkü bu varlıklar başlığın içeriğini okumayıp, sadece başlığın vermiş olduğu o anlamla entarilerini sıçarlar.
Bak cünyır başlıkta karakter sınırlaması var. Bazen tam anlamıyla yazamayabilirsin, onun için entry girilir. içerikte başlık hakkında ki meselelerden bahsedilir.

(bkz: Adım adım sözlük yazarı olmayı öğreniyorum)

Hayır bunu size ben mi öğretcem bu saatten sonra. Hani eşeğe anlatsan eyvallah abi der. illa anam babam usulü iki şepeşille vurarakta olmazki. Olsaydı hayvanlar adam olurdu zaten.
O yüzden güzel şekilde izah ediyorum. Bak kardeşim, arkadaşım...yapmayın böyle. Kendi fikirlerinizi başka entrylerin himayesinde kaybetmeyin. Lan bi düşünün "ben ne bok yiyorum" diye. Bkz. yerine iki satır cümle kurma yeteneğinizi kullanın. Ha olmuyor mu bi zik yazmadan oy verin sadece o da yeter. Ama abuklaşmayın. Şimdi ben bunu yazdım ama kimse okumayacak. Neyse hadi tatlı tavşanlar kovalasın sizi. Sürekli sevimli çikolatalardan yiyin ağzınız tatlansın. Öperingen.
google dan müzik grubunu arastirip sözlüge entry olarak girerler bunlar. hayatlarinda dinlemedikleri gruplari burada öve öve anarlar.
sürekli bir mesaj verme çabası içerisinde olan yazarlardır. ironiden anlamaz, amacı biraz gülmek olan entryleri, başlıkları ciddiye alıp ciddi ciddi yorum yaparak kafa beyin patlatırlar.
inci sözlük yazarlarıdır.
mıknatıstaki sistemin tersine çalışan , parayla paralel hareket eden sistemdir; artı artıyı çeker.