bugün

türk halkıdır. dış mihraklar tarafından ülkesi aleyhine gerçekleştirilen her olayda bir şeyleri boykot etmek ister. israil içlerinden bir kaç kişiyi öldürür(sebep ne olursa olsun yaşama hakkı söz konusu, unutmamalı) "yaa ben deterjan almıyorum eve boykot evet...", "biz kola içmiyoruz artık, evet içmiyoruz israil'i boykot ediyoruz, ayran içiyoruz hamburger yerken..." diye dolaşırız her yerde.

öbür taraftan fransa sözde ermeni soykırımını kabul etmemeyi suç sayan yasa çıkarır, "carrefour'a gitmiyorum ben migrosa gidiyorum evet boykot...", "reno arabam var sattım onu, boykot ediyorum almicam bi daha fransız malı, şevrole alcam"...

tabi dış mihraklar sürekli çalıştıkları için, e haliyle 1 tane de dış mihrak yok, birileri sürekli bir şeyler yapıyor ülke aleyhine, insan da şaşırıyor kimi nasıl boykot edeceğini... bir tarafı boykot ederken daha önce boykot etme kararı aldığı diğer tarafı boykot edememeye başlıyor bu sefer... yazık.

sözün özü; boykot etmek güzeldir iyidir de keşke daha fazla bir şey yapabilsek halk olarak... mesela bizi bu hallere düşürmeyecek liderler seçsek artık da onlar yönetse bizi... her boka aciz kalan adamlardan kurtulsak... değil mi?
(bkz: boykot sulandırmaya çalışan troll başlıkları)
ayrıca:
dünyadaki en önemli güç ekonomidir. yani paradır. boykot ise vatandaşın elinde olan dünyanın en etkili silahıdır. sizi vaz geçirmeye çalışan fransız uşaklarına inat hırsla, azimle destekleyin boykotu. uyarın, uyandırın. her sorunun çözümünü devletten beklemeyin. hainlerin laflarına da aldırmayın. zaten fransa ekonomisi zor durumda. boykot fransa'ya ciddi darbe vuracaktır.
unutmayın boykot dünyanın en yaygın ve etkili silahıdır.
diğer dünya ülkelerinden boykotun âlâsını yiyen ülkenin vatandaşıdır.