bugün

Süper ot çok eski bir filmdir hatırlayan vardır mutlaka. Bir sahnesinde kapının arkasında türk bayrağı asılıdır. Tesadüfen mi yoksa bilerek mi yapılmıştır bilmiyorum, bilen varsa aydınlatabilir.
görsel
soldaki kitapta "tarih" yazısını gordum. galiba arkadasların bir tanesi tarihci veya tarihle ilgileniyor.

turklerin tarihteki ustun basarilarini gormus ve etkilenerek odasina asmis bir tarihci olabilir. tamamen salladim ama yuksek ihtimalle bunu belirtmek için koyulmustur.
Hayır, 2-3 ay önce izlemiş olduğum Hayatımda gördüğüm en sapıkça ve salakça filmde bizim bayrağımızın olması tabiki umrumda değil.
muhtemelen süpervizör yada dekoratör türk falandır. başka açıklaması olamaz.
Haşhaş ile ilgili olabilir tabi.
sübliminal bir mesaj olduğunu düşündüğüm eylem.
Film in tamamı ot esrar ile ilgili ve serserice davranışlar.
Ki zamanımızda esrar içerek serserilik yapan genç sayısı çok fazla.
Bunlar ayan, keko, dizo olarak adlandırılır.
Belkide film ve filmde ki Türk bayrağı gençlerimizi esrar içmeye sürükleyebilir.
Diğer bir görüş de filme türk bayrağı koyan büyük, gizli adamların Türkiye de uyuşturucu tüccarlığına başlayacağına dair bi mesaj olabilir.
Ama yüksek oranda tesadüf diyebiliriz.
Eneee yalnızca ben görmüyormuşum dediğim güzide bayrağımız. Filmde o kadar duman vardı ki kafasını yaşıyorum sanmıştım halbuki.
(bkz: Buradan nasıl komplo teorisi çıkar)

Malzemeler:

Ana malzememiz : Süper ot filmi ve türk bayrağı
Diğer malzemeler : israil, siyonistler, yahudiler, ABD, BOP(büyük ortadoğu Projesi), bor madeni, illuminati, tapınakçılar, süpergüç Türkiye.
güncel Önemli Başlıklar