bugün

değerli profösörümüzün ilk seçimdeki başarısızlıktan sonra siyaseti bırakıp televizyonda yapacağı programın adı.

herif kağıttan kaplan yapıyor. bu meziyet varken profösürlük ve siyaset ne alaka lan.

evet çocuklar. ilk programımızda kağıttan askerler yapıyoruz. kestiğimiz kağıtları...burada kesilmişi var...işaretlediğimz yerlerden yapıştırıyoruz...burada yapıştırılmışı var...şimdide kağıttan bir meclis yapıp yaptığımız kağıttan askerleri bu meclise yürütüyoruz...gerçi boşverin uğraşmayın bunlarla. tarihimize baktığımızda belki kağıttan değil ama bol miktarda bu durumun yapılmışı var...
+baba bak ne yaptım
-çok güzelmiş çocuğum nedir o.
+kağıttan kaplan
-çok güzel çocuğum. şimdide kağıttan bi chp yap. ve o kağıttan kaplanın sırtına koy. sonrada götür süheyl amcana göster mutlu olsun.
ne kadar ironiktir ki aslında askere yaptığını bırakmayan akp hükümetine ve arkasındaki amerika'ya yapılan bu eleştirinin yine akp zihniyetinde olan kişiler tarafından olumsuz algılanması. bir yandan tsk'yı bitirmek için fiilen bir sürü şey yapacaksın diğer taraftan tsk'nın bu şekilde bitirilmesine göz yummayanları darbeci ilan edeceksin. sonra tam tersi ama fiilen değil sadece yorum yapanlara yine küfür edeceksin. tipik demokrasiyi amaç değilde araç görenlerin dengesizliğinden başka bireşy değildir. bu arada şu programları da öneriyorum.

(bkz: bülent arınçla kamasutra dersleri)
(bkz: tayyip erdoğanla nasıl ucube olunur)
(bkz: abdullah gülle ikebana)
-evet önümüdeki haftaki programımızda kağıttan süt yapacağız... süt dedim ya!
+ dedin abi yapıcan.
ertesi hafta olur.
- ben geçen hafta bi b.k yedim. biz gene kağıttan kaplan yapalım. evet. kaplan yapalım.
(bkz: cem yılmaz)
güncel Önemli Başlıklar