bugün

Önce hadım ardından azgın gaylerin koğuşunda ömür boyu sürecek hapis hayatı.
ölüm direk.
modern ceza hukukuna göre hapis cezasından ve ıslah çalışmalarından ibaret olacaktır. bir süre cezaevinde yüce adaletin* kendisine takdir ettiği süreyle beslenecek ve sonrasında çıkacak aynı suçu yeniden işleyecektir. eski ceza hukukuna sistemine göre ise idam hadım vb cezalar verilir. bazen eskiyi istiyor insan eskiyi tercih ediyor. kanıma dokunuyor benim bu sübyancıların küçücük çocuğa tecavüz edip taciz edip sonra cezaevine girip 2 3 yıl yatıp çıkmaları. cezaların caydırıcı olması gerekiyor ve günümüz şartlarında hapis cezasının bazı insanlar ve bazı suç grupları için caydırıcılık konusunda tek başına yeterli olmadığı apaçık ortada.
(bkz: hadım)
toplum için yüksek tehlike oluşturan insanlardır kendileri. normal gibi görünüp en pislik şeyler yapabilirler en yakınları bile anlayamaz kişinin sübyancı olduğunu. ferri'nin ceza yerine geçicek güvenlik önlemlerini her zaman daha akla yatkın bulmuşumdur fakat el kadar bebelere hallenen insanın bu kadar az ceza almasını diğer söyleşiyle gözardı edilebilecek bir suçlu olmadığı kanaatindeyim. cezaları hadım edilmek ya da müebbet ağırlaştırılmış sebebi varsa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası en uygunudur.
eğer ki buradaki sübyan benim çocuğum olursa o adamı ya da genci yakalayıp adaleti yerine getirir ve öngördüğüm cezayı hiç acımadan ya da korkmadan uygularım. böyle devletin ta...
not: içgüdülerim bunlar. ama bedenimi içgüdülerim değil, aklım kontrol ediyor. *
eğer tüm türk halkı dinsizin hakkından imansız gelir diyerek o sübyancı götoşları bana cezalandırmam için verirse bunların hiçbir korkum ya da acımam olmadığı için direkt vücutlarını dişlerimle parça parça koparır, çiğner tükürür, ardından da bu hayvanların üreme organlarını daha kesmeden piknik tüpü altında pişirir ve onlara delice acı yaşatır, ardından simsiyah kavrulup pişmiş o organı en kalın zımparayla yarısına kadar parçalayıp aşındırırım. diğer yarısını kör ve paslı bıçakla keser, yağda iyice kızartıp sübyancı o moruk ya da gence zorla yediririm. daha bitmedi, yeni başlıyoruz. daima ayık kalsın, bayılmasın, tüm acıları günlerce yaşasın diye buna göre bir kimyasal verip derisini ayıkken kör bıçakla yüzer, yine pişirip yedirtirim. ardından bu haşemat olan adam ya da genci tuz gölü misali tuz tankına derisi yüzülmüşken yatırır, üzerine kaynar yağı boşaltıp pişiririm. hala ölmediyse bir hunili hortumu boğazına sokar, kaynar suyla ciğer ve midesini haşlarım.
not: içgüdülerim bunlar. ama bedenimi içgüdülerim değil, aklım kontrol ediyor. *