bugün

sözlükten tiksinmeye sebep olan durumdur. çoğu asosyal, sevgilisi olmayan, işi olmayan, gerçek dünyada ses çıkaramayan, ödlek, megolaman, bok beyinli yazarlar sözlük celebritysi olabilmek için - neden bu kadar önemliyse - marjinallik ararlar ve iyice bokunu çıkarırlar. bu salaklar kendilerine bir yol çizer ve sivrilmek için devamlı o yolda yazılar yazar. islam düşmanlığı, peygamber yergisi, atatürk' ü karalamak, türklere sövmek, kürtlere sövmek, tayyip erdoğan' ı karalamak veya yüceltmek vb. bu yolların başlıcalarıdır. sol frame de bu saydıklarımla ilgili bir başlık görmediğiniz takdirde lütfen inbox kutumu yakınız. o mesajınızda sol frame de bunlarla hiçbir ilgisi olmayan başlıkların capsini alınız ve götümü sikmek üzere benden adresimi rica ediniz. vermezsem orospu çocugum. götümü bir güzel traşlayıp kadın iç çamaşırları giydirip hizmetinize sunacağım.

böyle düşünce kirliliği yapılmasından dolayı lanet ettim sözlüğe. bir iki kelam yazalım diyoruz ama böyle salaklara mı yazıyorum ben bunları diye vazgeçiyorum. hayır sözlükteki herkesin ahlakı bozuluyor, domino taşı gibi herkes birbirini etkiliyor ve aynı kısır döngü aynı muhabbet. halbuki yazar olmak sanatçı olmaktır, edebiyatını konuşturmaktır, ironi yeteneği olmaktır, derin düşünüp nükteli yazabilme yetisidir ama yok, herkeste bir marjinal düşünme marjinal yazma çabası. aç misal ' atatürk'ün aslında gay olması ' veya ' türkiye yi kürtlerin kurduğu gerçeği 'diye başlık, altına da salla bir şeyler al sana şan şöhret. olm bak bi siktirin gidin ! bi siktirin gidin lan burdan !!!