bugün

Sözlüğün yazarlara itirafıdır.

Hepinizi kullanıyorum yazarlar. Üzerinizden iyi para kazanıyorum. ilişkilerimi menfaat üzerine kuruyorum ve bundan dolayı utanmıyorum. Burada herkes birbirine hakaret ediyor. inanın çok mutluyum. özellikle türk-kürt kavgaları beni çok heyecanlandırıyor. dindar - laik tartışmaları ise enfes. sayemde bütün değerler ayaklar altına alınıyor. ahlaksızlık git gide artıyor. Böylece hepinizde onarılmaz yaralar açıyorum. Yaralar o kadar derinleşiyor ki çoğu zaman kendinizi yalnız hissediyorsunuz. bilirsiniz yalnızlık insanı yanlış tercihlere yönlendirir. Bu tercihler ise sizi mutsuz yapar. Mutsuz insanlara istediğimi yaptırabiliyorum. çoğunuza yaptırdığım gibi. neyse fazla ifşa etmeyim kendimi. sonra uyanırsınız. gerçi siz unutkan bir milletsiniz değil mi? unutacaksınız nasıl olsa. zaten dünya umurunuzda değil. benim istediğimde bu. ulvi amaç denen bir şey yok ki. yemek, içmek, seks yapmak, eğlenmek var. bunlardan vazgeçmeyin. ben hep sizinleyim. yanınızdayım. ölene kadar hemde.
abi buraya gelmek için çok geç kalmışım bazı şeyleri anlamamış olsam da halen burası bir harika dostlar her şey zamanla, zamanla anlayacağımı ümit ederek itiraf ediyorum çok hoş hani
zall'a bok gibin para kazandırıyorum, vurduğu önünde vurmadığı sıraya geçmiş bekliyor, siz hala elizabeth amk itneleri..

(bkz: sözlük dile geldi)
Yeter be her gün ağlak ağlak entry ler giriyorsunuz. Bu ne lan höyt! Hepiniz depresyon stayla sınız oğlum! *