bugün

kaçılın gözlemim var.

daha çok yeniyim sözlükte. fakat ilk kez sözlükte yazmıyorum. dikkatimi çeken bir durum var uludağ sözlükte. sözlük yazarlarının itirafları diye bir başlık almış başını gidiyor. bu ne yalnızlıkmış, bu ne dert küplüğüymüş yazalar yahu. gelin bana anlatın ben dinlerim sizi vallahi bak. bu zamana kadar gözlemlediğim şey ilgili başlıkta günlük entry sayısı minimum 50. ulan yazık günah vallahi bak. he bir de belirteyim ki orada yazılan itiraflar samimi gelmiyor ibneler, bir çoğu kurgu. yaşamak istedikleriniz. gidin komiklik falan yapın başlık açın, tematik kasın ama bunu yapmayın be vallahi bak. sözlüğün amacı dışında ve çok iğreti duruyor. he şimdi aa troll lan bu falan diyene de kafam girsin bence.

erik: bak ibnelere bak. nasıl da yağdırıyolar kötü oyları. oğlum siz içinize kapanık, asosyal insanlarsanız ben ne yapayım he? gelin dertleşelim dedik fena mı ettik.
sen daha başlıkları alt alta okumak ı görmemişin genç. *
anasını satayım zaten sözlük bir türlü "uludağ sözlük" olamadı. kendi hariç tüm sitelerin benzerlerini görmek gayet mümkün. yok itiraf.com, yok incisözlük, yok brazzers.com (tamam bu biraz sert), yok vakit-zaman-samanyolu vb. omurgasız oluşumlar, yok fıratnewsvari pkk oluşumları falan.

ne zaman kendimiz oluruz merak içindeyim...