bugün

sözlükte yazar olan ve ayrılmış sevgililerin çoğunlukla yaptıkları ayar çeşididir. sıradaki şarkı sevgiliye girsin başlığına sürekli entry girilir. kişiler sürekli birbirlerinin entry'lerini okurlar ve "cok ta fifi" havası vermeye çalışırlar. hani yaşadım ordan biliyorum. *
(bkz: çok ta fifi)
(bkz: bu aşk fazla sana)
hele ki eski sevgili 'sen umurumda bile değilsin' cümlesini her fırsatta yinelemesine rağmen bunu yapıyorsa çelişkiler konusunda eline su dökülemeyecek bir karakter tablosu çizmektedir. eski sevgilininde okuduğunu bilir ve o okusun diye yazar zaten, genellikle yeni sevgiliyle ilgili entrylerde görülür, bundan şu anlamı çıkarmak mümkündür: gelen gideni aratır.
sevgilisinin entrylerini okuduğundan emin olan yazarın keyifle, biraz da göt olmuşluk duygusuyla gerçekleştireceği eylem. yaladım yavru. *
Hem sozluge hem de cifte zarar veren bir olaydir, kalite acisindan. *!
sanal bir ortamda olduğu için gülünüp geçilmesi daha kolay olan kötü olay. sevgiliye sıkıysa reele gel denir, böylece karşılığı en okkalısından vermiş oluruz.
o değil de, eski sevgilinin sözlükte yazar olması ile; tadından yenmeyecek bir olay ortaya çıkabilir.

(bkz: sözlük yazarı eski sevgiliye ayar vermek)
ayar vermek değil yemektir.
kuyruk acısı olan birinin işidir zira bu.
susmak en güzel ayardır.