bugün

Ateist olmak bir insanın en doğal hakkıdır. inanmamak, yaradılışı, tanrıyı ve dinleri ret etmek kişisel hürriyetidir.

Velakin uludağ sözlükte ciddi bir ateist yazar kitlesi, ateizmin sanki "inançsızlığı yayınız" gibi bir kuralı varmışcasına; dini metaforların üzerinde bilgisizce tepinerek yorum yapmayı üst insan kuramına ait bir adım gibi görüyorlar.

Yahu kardeşim inanma tamam. kendi hayatın. Ama bir sus yahu, dinciler şöyle dinciler böyle. ulan dangalak kişiler üzerinden sistem mi eleştirilir. Althusser'in karısını boğdu diye bundan tüm fikir sürecinin mına koyabilir miyiz?

Okuyun kardeşim okuyun. Ateist forumlarda ezberlediğiniz şeyleri satmayın bize.

Edit: birde bunlardan bazıları türkçü falan. dinlerin afyon olduğunu savunan bir fikir nasıl milliyetçilik gibi ayrımcı ve kutuplaştırıcı fikri savunur. Bu kadar cahil, ezberciler işte bunlar.

Edit 2: Ben inanmıyorum kardeşim. inanan inansın diyen ateistlere sevgilerimi sunarım ayrıca
tüm ülkede olduğu gibi sözlükte de bolca bulunan cahil müslümanlardan kaynaklanmaktadır.
Açılan ateistler,laikler şöyle,yok şeriat bilmem ne basliklarindan dolayı ateist yazarların koyduğu tepkidi