bugün

söyledikleri doğru olduğu için genellikle silik yiyen veya çaylak yapılan yazarlardır.

edit: aynı zamanda doğru söylediği için sürekli eksi yiyen yazarlar da olabilir. bu entry'de olduğu gibi.
klavye delikanlılığının farklı boyutlarında gezinen yazarlardır.
yıllardır tanımadıkları bilmedikleri babasını arayan yazarlardır ayrıca.
ataturku putlastirmayan , elestirebilen yazarladir. bu tanim,

be hey durzu , su babasini tanimazdi klisesinden bir turlu vazgecemedin , bak sonra adama derlerki , ataturk bile babasi bulmak icin selanige ozel heyet gonderdigi halde bir fotosunu dahi bulduramamisdir , kimin babasi kimdir anca analar bilir , o kadar da fazla girmeyin bu sulara.
Ataları en son izmir'den denize dökülmüşlerdi.
(bkz: kemalist kurallar)

işte bundandır ki. çoktur bu yazarlar.
birazdan baban kimdi şerefsiz dolar buralar.
birlik kurmalarını beklediğim yazarlar ordusu. (bkz: orospu çocuğu yazarlar birliği) (bkz: imamın ordusu)
(bkz: antikaw militarist)

anti militarist olduğu için dolayısıyla mareşal olan mustafa kemal'i de sevmiyor olsa gerek.
Kim lan onlar. Benim atamı sevmeyeni ben hiç sevmem.
Ölü bir adama düşman olabilecek kadar nefret dolu oldukları için tebrik edilmelilerdir.

fikirler ölmez için açıklama: fikre düşman olunmaz.
canları cehennemedir.
özellikleri şunlardır:
-adam olmak.
-sürekli eksi yemek.
-sürekli küfür yemek.
-doğruları söylemekten çekinmemek.
-kemalitlerden kormamak.

not: ataturk düşmanı değilim.
dipnot: ataturku sevmiyorum.
en dipnot: google chrome un ataturk kelimesini alaturka diye düzeltmesi :D

edit dipnot: bu yazıyı yazdıktan sonra eksilenme keyfi...

2.edit dipnot: eksiği gereğinden fazla yiyince ataturk düşmanı olma keyfi.
hangi memleketin orospu çocuğu diye merak edilendir. Gerçi mühim değildir. Türk olarak doğdum ve atatürk'e minnet borcum var. Herkesten vefa, onur, şeref beklemek yersiz olurdu. Yoksa ülkede cinayet, tecavüz, hırsız, uğursuz da olmazdı.

illa soyu bozuk, dönme olacak aramızda. Onların sesleri atatürk neferlerinin izin verdiği kadar çıkacaktır, keyfinizi bozmayın..
Söylemekten çekinmeyen yürekli insandır, kim olsa söyleyemez. Yaptıklarından şüphemiz yok lakin yaptıkları yanlışlarıda öğrenmek isteriz.
bir memleketin kurtarıcısı sevilmiyorsa, o memleketin kurtarıcısı memleketi kimlerden kurtardığı düşüncesi ortaya çıkar !
beni de yazın demedim mi lan ?

sorgulamaktan, araştırmaktan aciz ; beyni yıkanmış popülist ve dayatılmış olanlara biat etmiş aptal gençlikle arasına mesafe koymuş olanlardır.
* hem müslüman hem türk evladıyım.
sadece sözlük değil ülke genelinde hayli fazladır lakin belli kanunlar çerçevesinde karunduğu için fazla ses yapılmaz. yüreğiniz varsa kaldırılması için teklif verirsiniz. işte o zaman daha net ortaya çıkar.
önce sistem üzerinde ki eğitim sistemlerinden atatürk ü öğrenmiş, sözlükteki yazarların çoğu kadar iyi bilen.
bir süre sonra tarihe ilgisinden dolayı sistemin öğrettiği tarihî yerine milletimizin mayasıyla nasıl oynandığı fark etmiş.
osmanlıca, ingilizceyi iyi bilen, itü mezunu olup düşmanlık değilde elhamdülillah kemalist değilim.
türküm ondan her daim gurur duyarım. bu gururumun sebebi dinime ve milletine katkılarından dolayı.

tarihi mevzular dışında chp nin ilk yıllarında 50 ye kadar yönetim şekli diktatörlüğü Mustafa kemal hakkında ki tarihi mevzuların icraatsal ispatıdır.
bu mesele partiler düzeyinde ideolojik değil ilmi bir meseledir.
dedeleri padişaha yada krallıklara kulluk yapıyordu, cumhuriyet sayesinde bunlar sadece allah'ha kulluk yaparken, yetinemediler ve son olarak bir tane döl israfı çıktı; başbakanımız allah'ın vasıflarını taşıyor dedi, şimdi bunlarda kulluk yapacak birini buldu .
sonuç olarak tohumunuzu sikeyim. beyinsiz, vicdansız, ahlaksız piç kuruları .
bu dünyadan ayrılalı 76 yıl olmasına rağmen en ufak eleştiri bile yapmanın suç olduğu, yapanın vatan haini olduğu kabul görülen zihniyet tarafından sevilmeyen yazarlar.
Sokak köpekleri.
Uzaktan havlarlar sadece yanına gidince sus pus oluveriyorlar.
*(yaşanmıştır) yaşatırım.
birininde gtü yemez bizim gibi birinin karşısına geçip laf etmeye.
borusu burada tüter.