bugün

(bkz: belediye otobusunde patik oren teyze) (bkz: turk un prezervatif takmaması)
tamamdır artık bu gece de rahat uyuyabilirim. allah sana çok şükür..

not:bu arada başlık üzerime kalmış halbuki ben daha hiç başlık açmamıştım nasıl olacak o? orucum bozulur mu? top çizgiyi geçti mi? bakirliğimi kayıb mı ettim şimdi ben?
yazar bize samsa diyerek kafka okuduğunu göstermek istemiş..ayrıca da açtığı başlıklara her daim kendini örnek olarak vermesi hatta yer yer feda etmesi bendeniz cennet kuşunu ayrıca bi hüzünlendiriyor..
(bkz: ayar vermenin dayanılmaz hafifliği)
kendisini gördüğümde yanımdakine "bırakınız sevinsinler efendim,bırakınız mutlu olsunlar" diyeceğim kişidir kendisi.
(bkz: herkesi kendi gibi zannetmek)
(bkz: bkz verdim istanbulu fethettim) *
bir de bunların sırf dikkat çekmek için abidik gubidik başlık açan versiyonları vardır ki okuyan adamı öldürmez, komaya sokarlar.
yazarları sınıflandırıp "ay kaka pis ezik" diyerek,karizma yaratmaya çalışan dombiliden daha bir leziz daha bir ele gelen yazardır.
(bkz: buton sensin baba da sana girsin)
(bkz: istanbulu fethettim geliyorum)
Sözlüğün büyük çoğunluğu maalesef.
o benim işte dünyayı değiştiriyorum. eziklerin ve zırtapoz tiplerin kahramanıyım, cinsel açlıklarını burada gidermeye çalışanların, ata düşmanlarının hatta liselilerin karşısındayım. ben sempatic39 bi kenara yazın.