bugün

Laf arasında da değil kalkıp başlık hortlatır bir de bu tipler. Geçmiyor da bilmem ne. Lan edepsiz ben kıçımdaki basurdan söz ediyor muyum böyle bir mecrada? kalkmış oranın buranın ağrısından söz ediyorsun utanmadan.
(bkz: acısa da öldürmez) gideni de döndürmez artık...
artık özel birşey kaldımı ? yani insanların paylaşmadığı birşey ? herkes paylaşım manyağı değilmi ? yediği pizzanın fotoğrafını sosyal medya hesabına yükleyen beyinsizler ordusundan bahsediyoruz burada. adam eşiyle ilişkiye girip periscopeda yayınlıyor. daha ötesi varmı ? daha aşağılık daha iğrenç daha onursuz bir şey varmı ? regl sancısından bahsetmek o kadar hafif kalırki bunların yanında .. benim tek merak ettiğim şey şu, regl sancısından bahsedince hafifliyormu acaba sancı ? yanlış anlaşılmasını istemem sadece nedenini merak ediyorum. regl gayet olağan birşey yaratan öyle yaratmış bunda bir sorun yok benim tek derdim paylaşım hastalığıyla. geçen gün bir fotoğraf gördüm inanılır gibi değil adam vefat etmiş dedesiyle selfie yapıp sosyal medya hesabından paylaşmış .. başlıktaki ahlaksız kelimesi çok iğrenç olmuş, paylaşılması gereksiz evet ama ahlaksızlık arıyorsak bu değil. çok şey var ama bu değil.
Ahlaksızları savunan zihniyetleri ve esas terbiye, namus yoksunu olanları bize gösteren başlık. Aptal herif, tuvalette sıcıyorum diye baslik acmak da aynı halt zaten o da abes kaçar. Ne salak insan dolu şu sözlükte ya.