bugün

haydar hocaya sorulan enteresan bir sual,

- hocam, ben uludağ sözlükte yazan liseli bi ergenim. yazarların penis boyları, ideal penis uzunluğu gibi başlıklara yalandan yere 21 cm falan yazıyorum. aslında penisim 8 buçuk cm. samimi olduğum bi arkadaş ile mesajlaşırken ' çok oylama yap, listeye girdikçe sikin uzuyor, bu tanrının bir mucizesi' dedi. onun ki zamanında 14 cm miş. listeye gire gire 23 olmuş. istersen caps atayım falan dedi ve bunu diyen de hakkaten sürekli dün en çok oylama yapanlar listesine giren biri. acaba aslı var mı hocam? itimat edeyim mi? sikim uzar mı? hocam psikolojim çok bozuk.. şerefsizim işemeye utanıyorum. lütfen yardım edin.

+ sevgili yavrum, sakın moralini bozma, zira 8 buçuk santim de iş yapar. bunu sürekli diyorum diye '' hocam sizin ki de mi küçük, kendinizi mi avutuyorsunuz '' diye sualler alıyorum. inanın çok ağrıma gidiyor. bir gün programın birinde çıkarıp masaya vuracam kendimi zor tutuyorum. her neyse bu husus da bende çok doluyum ve uludağ sözlüğü iyi bilirim yavrum, canım sıkıldıkça açar okurum. bi ara sevişmeli bi hikaye okumuştum çok hoşuma gidip oy verdim. o ara küçük haydar da bi kıpırdama oldu. mausu tıklar tıklamaz önüm kabardı. sanırım psikolojik bir şey. aynı şey itü sözlükte olmuyor mesela. orda da komiser cemal adında bi yazar var onu okuyup oyladım fakat hiçbir şey olmadı. bence uludağ da büyük bir keramet var. oyla sende. hem ne kaybedersin ki. kim bilir belki kol kadar olur. başla şimdiden.. büyümezse sakın bana gelme. sözlük yetkililerine başvur. onlar yazarların sorunlarıyla ilgilenirler. çekinme.

haydar hoca bu ya, hep destek tam destek. süper biri valla.