bugün

şimdiye kadar pkk lıların başlık açıp, kürtlere karşı olanların başlık açıp, kürt olup da pkk lı olmayan kişilerin hiç başlık açmamasından anlaşılabilecek gerçektir. var da biz mi görmedik kardeşim ? bütün kürtler pkk lı değil diyenlerin hepsi de hümanist mallar. şu başlığın altında bile yok öyle bir örnek. destekleyenler de yine sadece hümanistler olmuş.

(bkz: kürdüm ama pkk lı değilim)
normal olandır. zira kürt olup da pkkyı övmeyen bir kürte rastlamadım.
hümanistler hala o kişiyi arıyor olacak ki henüz uğramadılar bu tarafa.*
isviçreli bilim adamlarının hala bulamadığı kişilerdir.
aksini iddia edecek bir dayanağı olmayanların sadece dandik esprilerle karşılık verebildiği durumdur.
Heyacanla beklediğimiz arkadaşlardır.
Çocuklarımın bitmeyen bir iç savaşla büyümesini sağlamak için elinden geleni yapan, bunu da çoğu zaman gereksiz tahrikler ve içi boş iddialarla gündemde tutmaya çalışan zevatın bir başka önyargısı. bugün Sabahın erken saatlerinde sol frame'i kürtlere hakaret içeren başlıklarla dolduran yazarların verdiği gaz sanırım akşama kadar etkisini gösterecek. böyle olunca bize de sessiz sedasız oturup gazın dumanın dağılmasını beklemek düşecek.
Meraba ben bir faşist tarafından yazıldım diye bağıran aptalca bir önermedir, bok yesindir efendim.
Ayrıca ben de kürdüm ve semptazanı falan değilim.Ama başlığı yazan ve yazan gibileri yok etmek uğruna bir örgüt kurabilirim. Evet, yapabilirim bunu.
güncel Önemli Başlıklar