bugün

her işini ciddiye alan birisi olarak, vakit
ayırıp bir konu hakkında burada ciddi ciddi, uzun uzun yazılar yazıyorum.
ve beni 9 kişi takip ediyor. yani 9 kişiye
ulaşabiliyorum. onun da 5 tanesi çaylak.
arada bir diğer yazar arkadaşlara bakı-
yorum, 80 takipçi, 300 takipçi, 500 vs.
yazdıkları yazılarını okuyorum, öyle çok
ciddiye alınacak yazılar da değiller. ama
300 kişiye ulaşabilmişler.

bu konuyu merak ediyorum,
kriter nedir acaba?
(bkz: korkarım cevabı beğenmeyeceksin)
Memem var.
(bkz: ay hoşt ulan).
ulan vakit ayırıyorsun iyi hoş da cümleleri niye ayırıyorsun amk ?

ayrıca 165 takipçim var rahat 120 tanesi çaylakken oto takip etmiş hesaplar , çok kasma yani bizim de sevenimiz yok fazla amk.
bilgi içerikli entry olmadığı kesin gibidir (birkaç istisna hariç).
aklı başında entiriler giriyorsa takip edilir girmiyorsa ya donuza alınır ( 300 kişiyi geçti liste ) ya görmemezlikten gelinir cevabına sahip sorudur.

atasını bayrağını sevecek birde çomar olmayacak mutlaka. kaç defa yazdım hatırlamıyorum ama her a.k p li üzerine alınmasın şu tabiri bunlara her oy verene yazmıyoruz bunu yalakalığı meslek haline getirenler kast edilen.
(bkz: aktif yazarlar birbirini takip etsin) ben buradan 3 4 tane buldum. mesela.
Bu bi birikimin sonucu.

4 ay önce bi kullanıcının 3 entirisini görüp takip etmişimdir, geçen hafta birini, 14 ay önce birini. Teybi geri sar, beni takip edenler de aynı şekilde.

Yazık daha 500-600 entirisi olan sümüklüler gelip burda ahkam kesmesin.
Takip edenleri takip ediyordum ama artık kim ediyor kim etmiyor fikrim yok bakmıyorum da. Durduk yere takip ettiklerim de var komikler ya da bilgililer veya ilgimi çekiyor ise takip ediyorum ama bir ara tüm küfür edenleri takipten çıkaracağım. Bu yazıyı görüp benden önce davranabilirler, teşekkürler.
Zaten yazdıklarından belli ediyor insanlar takip edilmeye değer olup olmadıklarını. Bazıları da beni donuza al diye bağırıyor mesela. Çok da şeyapmamak lazım.
Genelde okuduğum entry bilgi icerikli ise, yada bana tebessum ettirdiyse o anda karar verip takip ederim.