bugün

en fazla merak edilen konudur.
bir gün dolabımda ki öcüyü fark ettim.
dolabın kapağını açtığımda memelerini sıvazlıyordu.
önce rica ettim olmadı bende zorla ırzına geçtim.
sanırım bende eftikten bi sapıklık var.
karakola gittim teslim oldum lakin öcünün "kendi öz iradesiyle" benimle olduğuna kanaat getirip beni serbest bıraktılar.

http://inciswf.com/1285450499.swf
Bir kız arkadaşımla buluşacaktık.
Masada iki erkek bir kiz oturduk. işsizdim o dönemlerde o akşam beş kuruş param yok. yemek yedik, sonra icmeye devam ettik. Hemde öyle kalite mekana gittik ki anlatamam. Bi bira 14 lira. valla diyom bak.

Ben 7 tane içtim, diğer çocuk tek yaşıyordu eve gidemem diye içmedi onunkileri de ben içtim. bi ara bunla tuvalete gittiler gidiş o gidiş. cepte kuruş yok. Ayrica diğer çocuk allah var benden yakışıklı, endüstri mühendisi, çok iyi maaşlı ve evinde yaklaşık 25 bin tl lik gitar koleksiyonu olan he bu arada arabası olan bir çocuktu. o olsa yanımda sıkıntı yok. ama o da kaçtı.
hülasa olayda bundan sonra gelişti. mekanın badigartları beni ıslatıp ıslatıp dövdüler. bildiğin baarta baarta siktiler kısacası. öyle yani.

he bide şey var gene bigün format sikiyom pat mesaj lambam yandı. ulan dedim kim bu densiz iş üstünde de rahat yok amınagoyim meşgule aldım devam ettim. ohoo bende anı çok. yersen.
(bkz: bir gün yine ahırdayım).
(bkz: kukla nın kulakları çınlasın)
...sonra sen bunu aldım ele nası çekiyorum kafasını bi o tarafa vuruyorum bi bu tarafa bi o tarafa bi bu tarafa halden helekten düşünceye kadar çekiştirdim sonra mecali kalmayınca bıraktım.