bugün

en büyük sevapların adamıdır. kadife yeşil donuyla, yatsısını kıldıktan sonra oturup pc başına sözlükte ki ateistleri tek tek tespit edip onları hak yoluna davet edebilmeyi kendine amaç edinmiş genelde parlak yüzlü ve gözlüklü gençtir.

cennete gidip bu davranışlarından dolayı en güzel hurileri alıp gruba girmek hakkıdır.
http://www.incicaps.com/r...igin-basligi-sikeyim.swf/
tüm kedilerin intikamını almaya yemin etmiş gençtir. tehlikelidir..
ertesi gün arkadaşlarına "aha ateist bana allah yok görmüyorum dedi lafı bir oturttum kaldı ahauhauhauhauhau" diyecek yazardır.
kendileri ateist olmamama rağmen bana da mesaj atmıştır. komiktir. yazıktır.
(bkz: cadı avı)
kalpleri imanı koyan yalnız allah dır. bunna vesile olmak önemlidir. ama buna av denmemeli irşad denmelidir. ayrıca bu entryi beğenecek ya da beğenmeyecek insanlar ben nurcu değilim olmak isterdim lafla olmuyor o işler.
dini değerlere laf sokulan bir başlık açılır ve ateist arkadaşımızın dilinden anlatılıyormuş gibi sözlükle taşşak geçilir. hergün sol framade yaşanır bu olay. he bide ordan ateistleri ve solcuları tespit edip seri eksiye bağlar bu pezevenk.
alnından öpülesi şahsiyettir.. uludağ sözlükte bu güruhun sesi gür çıkıyor diye burda takılıyoz, yoksa giderdik inci'ye..