bugün

katıldığım önermedir.
şerefsiz, trol çok ama bunları tek tek şikayet etmek bana doğru yaklaşım gelmiyor.

sonuçta sözlükte "yetkililer" var, onlara şikayet edilip, onların sorumluluk alması sağlanmalı.

örnek olarak, burada bir "trol" türkiyede yaşayan bulgaristan göçmeni türk vatandaşlarımıza toplu bir şekilde küfür etti. ben şimdi bu onun bunun evladı trolü şikayet etsem ne olacak, zaten insan bile değil kendisi. bu yüzden bende yetkililere şikayet ettim doğrusunu yaparak.

ne mi oldu "yetkili" beni cezalandırdı. ben de şimdi o yetkiliyi mahkemeye vericem.
hatta ben de vermiycem, bulgaristandan göçenlerin derneklerine yazıp onların bu "yetkiliyi" mahkemeye vermesini sağlıycam (isterlerse trolü de versinler mahkemeye).

"yetkili" arkadaşın ismini bekliyorum, yoksa "uludağ sözlük yönetimi" diye dava açmak zorunda kalıcam.

kısacasi, her karaktersizle vaktinizi kaybetmeyin, hee bu benim hobim, sen kendi işine bak, dersenizde saygı duyarım.
Orospu çocukları için gereğini yapmaktir. Usenmeden şikayet edin bu orospu çocukluğunu yapanları.
"sonuçta sözlükte "yetkililer" var, onlara şikayet edilip, onların sorumluluk alması sağlanmalı." diyen olmuş.

böyle bir şey nasıl düşünülebilir? böyle konularda nasıl sorumluluğu başkalarına bırakıp onların hiçbir şey yapmama riskini rahatça kabul edebilirsiniz? savcı mu bu adamlar? zaten sorumsuzlukta marka herifler. burası isveç mi? ben şahsen şikayet edilecek derecede bir olay görürsem kimseye bırakmıyorum. o adama karşı sorumluluğumuz çok büyük bizim. bırakamam.

ülkemizdeki bireylerin temel sorunu bu işte.
sadece atatürk’e değil hiçbir değerimize hakaret edememeli kimse. bunun adı düşünce özgürlüğü değil şerefsizlik. hayatı boyunca bir ske derman olamayan, oturduğu koltuktan götlerini kaşıyıp değerlerimize hakaret eden tiplere ne yapsan farz.