bugün

türk sanal aleminin temel taşlarından sayılabilecek kültürel veya popülerlik açısından büyük bir dinamizme sahip sözlükleri takip etmeyen insanların kaybettikleridir.

en büyük kayıp elbette ki, çılgınlar gibi entry giremeyip ulan belki buralardan entel bir kız kaldırabiliriz benzeri düşünceye sahip olamamalarıdır.

sana sesleniyorum sözlükten habersiz arkadaşım, olm buranın kızları bile bir cins! selam veriyorsun ayar vermeye çalışıyorlar. sen google'da kız msni aratmaya devam et bence hiç bulaşma buralara.
gün içinde gülmek için defalarca aynı stand-up ları izlemeleri ve yıllardır aynı esprileri kullanmalarından bu kişileri ayırt edebiliriz.
antitezleridir. sürekli kendisini tekrar eden ve kendisinin farklı noktalarını keşfedemeyen insanların kaybettiği şeylerdir.
kendini taşaklı hissetme duygusudur. çok şey kaçırıyorsunuz olum lan. haa pardon takılmıyorsanız nasıl okuyacaksınız bunu değil mi?
kazandıklarının yanında sözü bile edilemeyecek şeylerdir.
bir örnek vereyim: babam her akşam gelsin çay gitsin meyve, gelsin kuruyemiş gitsin açık oturumlar yaparken ben burada abazanlığın nasıl faydalı ve getirisi yüksek bir meslek olduğunu anlatıyorum.
" sütlü badem banyosu yapmalar, evde masayı ters çevirip üstüne oturmalar; 4 kişi.. götlerine buzlu badem sokmalar ( ilginç fikir ) "
(bkz: cem yılmaz)
sözlükten hatun kaldırmak diye bir efsaneyi asla bilemeyecekleridir. bir seovi'nin hışmına uğramak ne demektir asla bilmeyecekler. sadece yazılar olan ve insana dair hiç bir bulgu bulunmayan, sol tarafında küçük ve sıra halinde olan bir internet sitesinde saatler geçirirken sıkılmayacaklarını asla bilmeyecekler.

troll'ü sadece yaratık ve denizlerde balıkların ölümüne neden olacak bir hede sanacaklar. "ekşi bitti abi ya" sözünü hiç söylemeyecekleri ve duymayacakları aslında şanslı olduklarındandır.
farklı bakış açıları, farklı mizahi söylemler ve yaklaşımlar, güncel olaylardan haberdar olma vs...