bugün

Sözlükler fikir beyan etmek, bazen tartışmak, bildiklerini paylaşmak öğrenmek ve eğlenmek için bulunan yerken; son çıkan dizi,sinema ve müzik albümü, konserler, ana haber bültenlerinden seçmeler ve bomba magazin olayları yorumlarından ileriye götürememektir. Bir kişide çıksın memleket meselesi, dünya sorunları hakkında fikir beyazn etsin. Bir kişide daha iyi nasıl insan olunurun üzerinde düşünsün, ve bir kişide açtığı çok önemli başlık hakkında olmayan entrylerden dolayı hayal kırıklığına uğramasın.

Edıt: Genellemeler yanlıştır. Umarım buda yanlış olur.
(bkz: ergen yuvası sözlük ovası)

sözlükte kah ergenlerin takılması kah ergen taklidi yapanların sayısının çok olması sebebiyle oluşan durum.

sözlük dediğin nedir gülüm, aç bi tdk'ya bak hele.
bu konuda sözlükte olduğunuz zaman aralığının da etkisi yok değil. sözlüğün böyle olması*, bilgi içerikli giren yazarlarında arkalarda kalmasına neden oluyor.

(bkz: troller iplenmesin kumpanyası)
güncel olaylar ve bilgi içeren entrylerin birlikte olmasıyla aşılacak bir sorundur. fakat boş konular, sürekli güncel tutulduğu için bilgi içerikli olanları kimse görmüyor nerdeyse, bu yüzden çoğumuz burada bilgi içeren birşey paylaşılmıyor sanıyoruz.
benim tavsiyem sözlük verimi için, sadece güncel konulara bakmak yerine tüm gün içinde açılmış bütün başlıklara bakmaktır. (bulut şeklinde olandan, ben de yeni keşfettim. * )
böylece kaliteli başlıklar da ön plana çıkmış olur.
sözlük yazarı olmak için gerekli kriter yoksunluğundan kaynaklı durum.

20 ya da 10 dandik entry girince herkes yazar oluyor nasıl olsa. sonra gelsin saçma sapan başlıklar, entryler...

yazar olmak bu kadar kolay olmamalı.