bugün

evet efendim...

sözlükten hani sizin karizmanıza hasta olup entrylerinizi beğenip bunu belirtmek adına mesaj atan bir bayana muhabbeti koyup önce feysbukunu falan almak, sonra da o karıyı bir gece kendinize bağlayıp katakulli yaparak msn'de a.ını falan göstermesini sağlamaktır. yani sözlük deyip geçmeyin ben o işleri bıraktım allah kuran çarpsın acayip karı düşürdüm şimdi hepsi bana düşman. popülariteme yapılan saldırı da bunu alenen belli ediyor zaten.

eğer yalanım varsa yatalak valideciğimin ölüsünü öpiyim. sözlükten 6-7 tane karıyı msn de soydum, oralarını buralarını gördüm. tabi boş zamanlarıma geldi ramazan falan değildi. haşa huzurda ramazan da böyle mübarek günlerde böyle şeyler yapmam. bu ramazan hiç g.tten s.kiş videosu bile bakmadım internette. artık öyle işler yok çocuğum oldu fuat koydum adını.

yani zaten nick falan istemeyin vermicem çoğu evlendi benim üfelediğim bayanların zaten. günahtır kocası falan var ahhahahaha.
önce bayanın mal varlığının, üzerine yapılmış gayrimenkullarının listesinin çıkartılması gerekir. öyle zart diye tavuk mu soyuyorsun.