bugün

Medcezir izliyorum, özet hala yeni bölüm başlar 10 dkya.
Ebenin yanına gidiyorum. Beni çağırmış da...
sözlükte takılıp doğum günü pastası yiyorum. koca pastayı tek başıma. ah ulan yalnızlık. *
Uludağ Tıp fakultesi bahçesinde internlerle vaka tartismasi ne bok anlatiyorsa.
halil sezai dinliyor. kafası kendinden bile güzel.
fiat reklamı izliyor..
genç ve yazma aşkıyla tutuştuğunu düşündüğüm, formatın sınırlarını zorlayan, birbirine hakaret eden, sözlüğü foruma çeviren bir takım arkadaşları gammazlamakla uğraşıyorum.
içiyor.
Uzun zamandır yapmadığını yapıyorum. Kulaklık takılı müzik keyfi. Pera unut beni
Türk kahvesi iciyorum.
antepde yurttayım , odamda uzandım yatağıma , bazen müzik dinliyorum bazen entry giriyorum, tabi vizeleri atlatmanın mutluluğu var üzerimde *
her zaman olduğu gibi, kahve sigara. kucağımda da bi kitap. ama okumuyorum neden bilmem.
Çok cool olacak ama vileda.
yarının cumartesi olması rahatlığıyla boş boş oturuyor, düşünmemesi gereken kişileri düşünüyor, şarjinin yine bitmek üzere olduğunu fark ediyor.
Kuzeninin yanında oturmuş yazdığı entryleri okumaması gerektiğini düşünüyor.
Sonbaharı kokluyor; Şarap şişesindeki son yudumları yalıyor; şimdi cigarısını içine çekip üfflüyor. Şaka la şaka çay içiyorum isteyen varsa söleyedursun hemen getiririm.
içindeki yakıcı vicdan azabına rağmen ders çalışmak yerine bilgisayarda pineklemekle meşgul.
size öğüt veriyo olacağım,

http://www.youtube.com/watch?v=W6tg0Jw3swY

ölmeden mutlaka izleyin.
sevişmekteyim.
Kahve içip uyuma planları kuruyorum.
bomonti, mısır cipsi, alternatif rock, sözlük ve ben. mutlu hissediyor.
Yatagimda oturmus komikaze okuyorum gozleri fettan güzeli dinliyorum bi de sana yaziyorum sozluk.
uzuun bir aradan sonra yeni bir entry giriyor. Bu sürede iphone 3-4-5 (ücgen gibi oldu) serileri curutmus 6'yı çıkartmış. Masaüstü bilgisayarlardan laptop'a geçilirken, artık o da kalmayıp tablet devrine geçiş olmuş. galatasaray bilmem kaç kere teknik direktor değiştirmiş, sebze meyve fiyatları çok artmış. Yaprak dokumu dizisi bile bitmiş. Yani azizim, gunler yıllar geçiyor, yaşlanıyoruz. Neyse, uzun süre sonra yazdım entry'mi, ben gidiyorum yine yaşlanmaya. Sevgiyle kalın
tatil olmasina ragmen sabahin korunde kalktik yine.
selçuk üniversitesi kampüs kütüphanesinde kız kesmekten ders çalışamıyorum mesela. şşş önüne bak mk.