bugün

sözlük mensuplarının tahmini karakter, siyasi görüş, inanç, kişilik, amaç eksenindeki oranlarıdır. yazdığım rakamlar çok yanlış olabileceği gibi ciddi ciddi tutan sonuçlarda belki de olacaktır...
tahmini rakamlara göre sözlüğün yüzdesi bana kalırsa şu şekilde:
%10 u gerçek hayatta ilgi göremeyip sözlükte kendini beğendirmeye çalışan ve bulursa iyide bir sevgili bulmaya çabalayan sözlükte resim paylaşan boş kızlar...
%5 i gerçek hayatta ilgi göremeyip sözlükte kendini beğendirmeye çalışan ve bulursa nefes alsa yetecek olan bir sevgili bulmaya çabalayan sözlükte resim paylaşan boş erkekler
%10 luk bir kesimi parayla çalışan, türk milletine, atatürke, cumhuriyete dair ne değer varsa ana avrat küfür eden küçümseyen ak troller...
%15 lik bir kesimi ülkücü şahıslar...
%5 gerçekten ama gerçekten toplumsal seviyede de üst yerlerde olan ve toplumsal statülerine yakışır şekilde burada da kalitesini belli eden değerli şahıslar...
%15 lik bir kesim arapçılıktan ve ümmetçilikten sıyrılmış değerli milletperver yurtsever aydınlık türkçüler...
%15 lik solculuk ayağına kürtçülük ve amerikancılık yapan özünde solcu felan olmayan bölücüler...
%10 luk bir kesim laik çağdaş akılcı kemalistler...
% 10 u ateistler deistler agnostikler ki bu gruba giren şahıslar diğer gruplardaki fikirlerden de olabilirler...
%5 lik bir kesimi ciddi ruh hastaları... tedavi görmesi şart olan, çocukluğu travmalarla dolu, baba dayağı yiyerek büyümüş sorunlu tipler...
not:bak şimdi son yüzde 5'lik kesim varya direk rakamları toplıcak yüz ediyor mu diye bak bak izle...
100 ediyor.
Edit: üç defa topladım 100 ediyor evet evet 100
yüzde beşlik kesimden bir kardeşimin rakamları toplayıp yüz bulduğu karakter yüzdeleridir... evet...
türkçüler ve kemalistlere sıfat yazılmasına rağmen ülkücülere herhangi bir sıfat yazılmamış.

bu da yazıyı yazan arkadaşın yüzde 50 ihtimal ile kemalist veya türkçü olduğu sonucu çıkıyor.

bana yüzde 5'lik bir dilim ayırdığınız için teşekkürümü bir borç bilirim. 56 729 tane yazar olduğunu kabul eder isek 2.836,45 tane kafa dengim nerede onlar ile buluşup bir çay içmek istiyorum.

edit: yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için ruh hastaları kısmı olan yüzde 5 olduğunu belirtmek istiyorum.
(bkz: sen ne zeki şeysin öle yüzde 5 seni)
''%10 luk bir kesimi parayla çalışan, türk milletine, atatürke, cumhuriyete dair ne değer varsa ana avrat küfür eden küçümseyen ak troller...''
şuanda bu kitle harakete geçmiş durumda... sol frame bunların açtığı başlıklarla dolu sanıyorum maaşları yeni yatmış... kapsamlı ve sistematik şekilde atatürke chp ye felan sövüyorlar gene...
güncel Önemli Başlıklar