bugün

depresyondayım. kırgınım, üzgünüm, hüngür hüngür aglamak istiyorum fakat içtigim ilaç yüzünden bir damla yaş gelmemektedir.
Sallanan sandalye gibidir; bir yanı gel diyor, bir yanı git..
canım sıkılıyor be sözlük. hala yazar olamadım. bilmem ne zaman yazar yaparlar acaba?
Sıcak, yorgun, boş, indili çıktılı.
Mesaj beklemekten saplanti ve paranoyalari tavan yapmis halde.
yalnız.
sıkıldım, ders calismam gerek ama useniyorum, sabirsizimmmmm !!!!!
Karanlık bom boş bir oda gibi sakin ama bir o kadar gizemli .
söylesek bile kimsenin umursamayacağı ruh halleridir. sanki tek tek okuyup, derdimize derman olacaksınız.
Sabreden derviş muradına ermiş.
umutsuzluğa kapılmak üzereyim.
biri bana yardım etse keşke.
Sikisken.
çok mutluyum. bu arada hepinizin ruh halini silkeyim. ciddi ciddi yazmışsınız bir de dingiller.
Saçma sapanım. Ulan ne zormuş bu hayat. Helal olsun valla. istediğine istediğini yapıyor.
Parçalı bulutlu.
istanbul ile yurdumun güzide bir ili arasında sıkıştırılmış dosya gibiyim.
Sessiz.
Yalnız hissediyorum, zira karşımda bir çift oturuyor da.
Puantiyeli pijamamla mutluyum.
bıkkın, sabah 9.30'da evimin yanında başlayan düğün an itibari ile devam ediyor.
Yengeyle abinin yanindaki siginti olma hali. Anneyle babanin yanina gidip dugun tv bile izlemeyi dusundurecek kadar kötü.
yorgun, bıkkın, depresif
Yılana bile sarılabilecek bir ruh halindeyim.
Üstelik tek korktuğum şey yılandır.
hayatın belli dönemlerinde tekrarlanan, özellikle son zamanlar her konuda, dersler olsun, aile içi sorunlar bıla bıla nedenini bir süredir bulmaya çalıştığım kayıtsızlık hali. fazla umursamazlığın sonu olarak da yaşama karşı duyulan bir iştahsızlık ve tiksinme içgüdüsü. heyecansız hayat da olmuyor arkadaş. bazıları için belki de sırtındaki yüke sonunda dayanamayıp bir koyverme şeklidir. ruh halinden çok sorunlara karşı kendiliğinden gelişivermiş bir çözüm yöntemi. tam olarak da şöyle bir şey,

http://galeri.uludagsozlu...B1n-logosundaki-s-617897/
şuan acayip sinirli. arkadaş insanı deli ediyolar! nereye gideyim nereye derdimi anlatayım ben şimdi.