bugün

balkona çıkıp " laaaaaaaaaaanaaamınagoduklarımıının heeeeeppinizin amına goyım ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan" diye bağırma isteğini aylardır içimde taşıyorum. neden yapmadığımı da bilmiyorum amk. kim görecek ki.
birini arayıp "hayatımda gördüğüm en sağlam orospu çocuğusun, gidebildiğin en uzak noktaya siktirip git ulan, hatta geberebilirsin de istersen" demek istiyorum. evet istiyorum!
özünde itiraf sayılmaz, çevremdeki herkes biliyor fakat sözlük buna hazır mı bilmiyorum. suyu sürahiyle içiyorum. direkt fondipliyorum. sürahiden içmezsem su içmiş saymıyorum kendimi. yazın günde 5 litre su tüketen bi adamım lan ben!
hala p.m ile a.m ' i ayıramıyorum sözlük.bu kadar yıl ingilizcenin içindeyim sürekli karışıyor.
3 yıldır deliler gibi aşık olduğum kıza merdivenlerden birlikte indikten sonra tam "seni seviyorum" diyecekken...

"bugün sevgilimle sinemaya gittim, seni hep kardeşim olarak gördüm zamanında yaptığın iyilikleri unutmam kardeşim benim gel sarılalım." dedi...
havalar ısınmaya başladıkça daha önce yakmayan yalnızlığım iyice yakar oldu. Kötü birşeyler yapmaktan, kendimi alıkoyamamaktan korkuyorum sözlük.
gece uyutmadın beni küçük kız.
adın neydi ezgi.

evinin yıkılacağının farkında olmadan; ağlayan annesinin elinden tutarken herkese dil çıkaran, verilen on lira harçlığı kırmızı çantasında anında zulalayan küçük kız...
duman ettin beni.

halime ne kadar şükretmem gerektiğini bir kez daha hatırlattın bana ya sağol.
unuttum desemde yalan, ben onu hala seviyorum,bu bekleyiş bu umut bizi bitirir be yeğen.
sabah kalktığımda havanın kapalı olmasından nefret ediyorum ruhumu daraltıyor. ayrıca kapalıyıda geçtim sisli olmasın bari. ALLAH'ım duy sesimi. etrafta görüş mesafesi takribi 500 metre yahu insan daralıyor. ayrıca zaten istemiyorum burayı * bide böyle olunca hiç çekilmiyor.
facebookta nişanlı olan ilişki durumunu ilişkisi yok olarak değiştiren hatunun bu durumunun 16 kişi tarafından beğenilmesi miğdemi bulandırdı.. altına yorum yapmamak için kendimi zor tuttum.. iyi ki de tuttum.. biraz saygınız varsa insanlara tutarsınız.. insanların cesaretsizliğine bakın ki ufacık bir beğen yazısının ardına sığınıyorlar.. diyelim ki adam hatunu aldattı hatun da bunu yakaladı.. e şimdi bu 16 kişi bu kadının aldatılmasına mı sevindi yoksa bu hatun boş şu an nasıl yazarım ben buna mı denildi.. bunlar nişanlanma kararı alabilecek zekaya sahip koca insanlar.. beğenenler de liseli değiller hani.. (bkz: yazık)
dün gece içip bir kıza açılmaya karar verdim sözlük. 4-5 biradan sonra açıldım. sanırım karşılık da aldım. ama yanlış kıza açılmışım. cep telefonumdaki mesajları okuyorum da... neyse yalnızlıktan iyidir. *
şuan tam da karşımda oturup bana saçma sapan sırıtan arkadaşımı bir kaşık suda boğmak istiyor olmam suç mu şimdi yani?
meraklı insanlardan nefret ediyorum.
almancı kuzenimle internet üzerinden konuşurken benim de şivem kayıyor hafiften. jaa kuzen ben de seni özledi.
küçükken burnumu karıştırıp, farklı yerlere sümük yapıştırmışlığım var.
ingiltere'ye geldiğim ilk günlerde, kimseyi tanımıyorum tabi, bir iki türk arkadaşla tanıştık ve bi mekana gittik. şimdi mekanda at gibi kızlar falan duruyor. ben de biraz cool'um o zamanlar, diyorum ki "ne tanışacam la milletle, sikerim. onla benle tanışsın amk." falan. daha sonra tabi anladım kimsenin gelip, "ayy sir vizviz sen ne kadar yakışıklısın." demiyeceğini. ve gördüğüm esmer bi kızın yanına yaklaştım. kız yalnız, ben de heyecanlıyım az biraz. sonra "hey whats up" gibisinden bişeyler söyledim. kız da bişeyler dedi falan. neyse olay nerelisin muhabbetine geldi. ben de dedim şimdi "i am turkish" desek omegle tarzı olacak ve "Your conversational partner has disconnected" olmasın diye "i am spanish, wbu?" deme gafletinde bulundum.(kızın ingiliz olmadığı aksanından belliydi). kız ispanyolca cevap verdi, dedim herhalde ben ispanyol'um ya kız da bana jest olarak bişeyler söyledi. meğersem kız ispanyol imiş. "hay ben böyle şansın" dedim ve çıktım. evet bunu türkçe söyledim.
bizim türk milleti 150 liralık adidas giyince kendisini adidas'ın distribütörü sanıyor sözlük. yağmurlu günde bir bardak su vermem onlara. biz yapıyor muyuz lan ?
yazdıklarımın bana, yani şahsıma, ait olduğu anlaşılmasın diye sözlükte aslında tanıdığım kişilere o nickin bana ait olduğunu söylemedim.
kıskançlıktan ölüyorum.
şuan anlatılan dersten bi sikim anlamıyorum.
malum pdf'yi indirip okumaya başladım, hamile hamile almazlar herhalde içeri...
kebap sevmeyen insanlara uyuz oluyorum. hele de adana yerine hambuger tercih edenleri görmek çok üzücü.
edit: ne üzücüsü amk sövüyorum beyinlerine.
insanlara kendimi anlatmaya çalışıyorum
Ama daha fazlasını yapmıyorum, yapamıyorum.
Konuşmam gerekse de sadece susuyorum bi süre sonra.
Deli gibi pişman oluyorum daha sonra belki ama
"inan elimden bir şey gelmiyor"
dörtyüzüncü entrymi bu başlığa girmek istedim, umarım pişman olmam sözlük.
herkese herkez diyen adamdan hayır gelmez.
bazen herşeye küfredip gidesim geliyor.. yarrak gibi bir hayat yaşıyorum..