bugün

bugün fotoğrafına baktım da bende bir şeyler harbi bitiyor.
bi süredir diş ağrısı çekiyorum. henüz dellendirecek durumda değil çok şükür hatta ara sıra ağrıması hoşuma bile gidiyor böyle de mazoşistim amk. hatta ağrımadığı zamanlarda özellikle o tarafta çiğniyorum ne yiyorsam ağrısın diye. yanındaki dişle arasına bi şey kaçarsa da kürdanla alamazsam ki hatta bazen özellikle almıyorum, iyice oynuyorum daha çok ağrısın diye, sonra sakızla alıyorum kalıp gibi çıkıyor ne sıkıştıysa. var bende bi mallık ama çözemedim.
kumarda 600tl kaybettim. kimseye söyleyemiyorum utancımdan.
sevgili ailem. Ben aslında lise 2 degil lise 1 terkim. Lise 1 de ikinci kez kaldıgımı ve okul hakkımın bittiğini sizden sakladım. Üstün gayret ve nasıl yaptıgmı şu an hatırlamadıgım bir takdikle 2. sınıfa geçtiğime sizleri inandırdım.Öküzüm evet sizi kandırdım ama korkuyordum. Bir yıl boyunca takım elbisemi giyip okul diye bir arka sokaktaki atari salonuna gittim.Nasıl yakalanmadım nasıl becerdim şimdi olsa yapamam bilirim. saolsun babacıgım harçlıgımı bol keseden verirdi de ayakçılık yapmadım atari salonunda. ilk kez burda bunu itiraf ettim yıllarca içimde uhteydi. ve sevgili ailem bana o kadar güvendiniz ki okula bile gelmediniz kontrol etmeye derslerimi.suç sizde degil bende siz bana güvendiniz e dedim ya ben kocaman bir öküzüm.

merakdan edit: eksileyen arkadaşlar özel mesaj yoluyla nedenini yazabilirlermi.başlık itiraf başlığıgır ve bende bir itirafta bulundum.Yaptıgım yanlış evet hata eşşeklik dogrudur bilincindeyim ve pişmanlıgını yaşadım bunda eksileyecek mantık nerdedir çok merak ettim. Lutfen.
sırf götlük olsun diye, kısa boylu olduğundan üst ranzaya çıkması zor olur diye oda arkadaşıma ''ışıktan rahatsız oluyorum altta yatıcam zaten benim yerim normalde altta biliyosun üste geç sen'' dedim. mecbur kabul etti tabii.

şimdi de tatil dönüşü için planlar kuruyorum kafamda.

evet bazen kötü olabiliyorum, ama benim kötü oluşum onun koca götlü bir orospu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
itiraf ediyorum sözlük, winrar dosyalarına sağ tıklayınca çıkan o buraya çıkart seçeneğini kendi kendime buraya kus olarak algılattım, kendimden utanıyorum ama saat de geç oldu ondandır değil mi?
burnumu karıştırıp koltuğun altına sürdüm.
yedim, tüm tırnaklarımı yedim... Yaptım bunu, evet iğrencim.
burnumu karıştırıp koltuğun altına sürdüm biraz beklettikten sonra koltuğumun altından çıkarıp ağzımın içinde dolaştırdım umarsızca.
çorapsız yatamıyorum. lan yarın bi gün evlenicem karı çıkar derse napcam?
asansörde osuran bendim.
feci progresiv takılıyorum sözlük, player ağlıyor resmen.
bunu daha fazla içimde tutamıycam;

çocukken devlet dairelerinin daire şeklinde olduğunu zannederdim. *
itiraf ediyorum ki amk şu anda 4 saat sonra gireceğim soruları gayet zor olcak bir sınav var ve hiçbirşey bilmememe rağmen hala bilgisayar başında entry kasan ben.

(bkz: aklımı sikeyim)
sanırım aşık oldum.
bir yazar var çok seviyorum onu. hı hı evet.
her an onu düşünüyorum sözlük. ama her an. rüyalarım bile ondan ibaret.
odasına kız attığım arkadaşa yakalandım sözlük.
aileme hep yalan söylüyorum sözlük. ne için mi? istanbul'a daha erken gidebilmek için.
kabus gördüm sözlük.hala kabustayım sanki.sabahları neden bu kadar kötü olur dünya akşama göre; sözde sabahlar masumken? neden böyle geldiğini bilmiyorum yeni bi gün diye belki.belki de akşam içmeye başlanır hani içki kötülüklerin anasıdır ya ondan.sanmıyorum zaten insanın içindekileri çıkartıyo içki bi bakıma id çıkarıcısı.neyse ben uyumaya devam ediyim ama sonuç olarak içki değil insan kötüdür o yüzden zaten bilincin yerinde olmayıp da suç işlediğinde hiçbi ceza indirimi yapılmaması.adam haklı beyler iç sıç sonra git kafam güzeldi amk de yok öyle dünya.
eski sevgilimi az evel bir dizide sevişen bir figüran rolünde gördüm. ağlamaklıyım, ahh kafam salak kafam. taş olmuş lan. *
eve gelince yüzüme bakıp " geldin mi ? " veya " sen misin? " diyen annemle bazen oturup ciddi ciddi konuşmak istiyorum . *
121-genel fizik 1 arasınav (ilan.tar.: 29.11.2010) ara sınav 24.11.2010 1
121-genel fizik 1 yarıyıl sonu sınavı (ilan.tar.: 25.01.2011) yarıyıl sonu s. 19.01.2010 1

efsaneyim lan. fizikte 200 üzerinden toplam 2 aldım. vay canına...
3-4 yaş arasında annemin ısrarla etek giydirmesine karşı ısrarla iç çamaşırımı çıkarıp saklıyordum. Evet yapıyordum. Şimdi yaş 21 sıkıysa yap.
herkes gibi çekirdeğe başladım mı bitirmeden bırakamıyorum.