bugün

(#22385975) bir an da çöktüm. anne özlemi anlatılamaz. huzurla uyusun. *
bir anda değiştin ve bir anda unutulacaksın bekle!
ya ben bazı şeyleri inadına yapıyorum. kendimi ilgilendiren konularda insanların negatif tutumunu hissettiğim ya da açık açık söyledikleri anda hep üstüne gidiyorum o yaptığım şeyin. daha çok yapıyorum. kural gördüğüm yerde o kuralı çiğnemek geçiyo içimden, nitekim çiğniyorum da.
annemlere gittigimde biriyle sevismemi engellemek icin ellerinden geleni yapiyorlar.

''koye gidelim, dag havasi alalim.''

abi, anti-seks lobisi falan misiniz siz ya, niye koye gidiyoruz, biriyle buluscagimi biliyorsunuz.

kizli erkekli eylemlerimize karisiyorlar, sekuler olmalarina ragmen. aynisini tayyip yapinca da kiziyorlar.

ben mis gibi evimi birakip niye geliyorsam zaten final oncesi.

ha, gerci izmit'e gelis amacim da seydi, sey iste.
akp için dargın olduğum arkadaşım bana geri döndü o bile anladıysa artık akp devrilecek demektir.
akpyi son ana kadar savunanlarda fişlenecektir.
art arda gelen ölüm haberleriyle sarsıldığım şu günlerde gayri ihtiyarî gülemiyorum , ciğerim yanıyo , aktaramıyorum dostlarıma . beni gülmeye güldürmeye, benim eğlenceli yapıma alışmış olacaklar ki böyle görmek istemiyorum seni diyolar , alışkın değiliz diyolar.
ben de alışık değilim evet . farkettim ki dostlarım benden her türlü güler yüz talep edebilirler tab,, ama diğerlerine ne oluyo. siz demek ki benden moral bulmak adına yararlanıyor , yerine göre de basıyor tekmeyi geçiyorsunuz he ?! yok öyle dünya. gidin paranıza kıyıp şaklaban tutun kendinize . benden dostlarım dışında kimseye hayrım yok. kendime de yok zaten .
haddini bilmez picin tekiyim.
genelde insanlar beni değiştirmeye, bana nasihat vermeye çalışıyor, fikrimi sormuyor ya da bana söz hakkı vermiyor. bu yüzden onları artık daha sık görmezden geliyor, daha sık insanlardan uzaklaşıyor, daha sık maske takıp gerçek düşüncelerimi saklıyorum.
çünkü hangi oyunu görürseniz o oyunu oynamaya alışırsınız.
gavatsaray ve taraftarlarından zerre kadar haz etmiyorum. net. ha bir de sekiztaşlılar var.
itiraf ediyorum,
şişman kızlardan nefret ediyorum.
annemle bu aralar çok sık tartışıyoruz.
yaşım biraz ilerledi. yani aslında daha gencim ama bizde 24'ten sonra evleniyor gençler. annemde beni bir yahudi ile evlendirmek istiyor soyumuzun devam etmesi için. yani sizin anlayacağınız dilde 'görücü usülü' evlilik istiyor. ama ben aşık olup evlenmek istiyorum. rab'be şükürler olsun gayet yakışıklıyım, kadınlar ile ilgili bir problemim de yok. sadece evlilik için daha erken.
ve ya bir türk'e aşık olursam? yada başka dinden birine... annem buna katiyen karşı olduğunu söylüyor. çok sıkıntılıyım bu konuda sözlük.
keşke insanlar daha açık olabilse yediği yemeğin resmini koyup cool gözükmek için starbucksta kendini etiketleyen insanlara bize ne yarraaam diyebilse dekolte giyen birine utanmadan göğüslerin güzelmiş diyebilsek içimizde tutmasak hiçbirşeyi.
üç gündür sıçamıyorum içimde patlayacak.
ulan yazacak o kadar şeyim var ama yazacak bişey bulamadım.
bazen şuraya ciddi ciddi itiraf yazacağım bir kafa istiyorum. ama bazen.
saç diplerim ağrıyor yine sözlük. uyku bana haram anlaşıldı.
sarı saçlarına yeşil gözlerine hayranlıkla bakıyorum.
3-5 günlük yazarlık sürecimde bir sözlük kızıyla buluşup ilişkiye girdim. ilk defa anlık cinsel ilişki yaşadım. duygusuZ seks süpermiş.
amına kodumun dünyasında bir yandan sondayla cebelleşiyorum, diğer yandan diş ağrısıyla.
eve geldigimden beri cisimi tutuyorum ve simdi yapmaya gidiyorum bu igrenc itirafi okutturdugum icin beni affedin.
ilahiyat okuyan bi hatunla yakinlasiyoruz sözlük. kuran filan okuyor. ama çok tatlı. bana ters filan derdim. muhtemelen yasam tarzlarimiz da uyusmayacak. ilginç bi deneyim olacak benim icin. hadi hayırlısı... lan?
itirafımdır;

şuanda hiç bir şey bana; beyoğlu sokaklarında, kafamda şapkam, kıvır kıvır saçlarım belime kadar, şort, renkli çoraplarım, botlarım, bileklerim, tekila şişesi elimde diğerinde ot avaz avaz "athena - arsız gönül " şarkısını söylemekten daha fazla zevk veremez.

yalnızlık içiyorum, bu sabahsız gecelerde.
oooooooooo
fırtınalar esiyor, arsız gönülllll iflah olmuyooorrrrrr.
geçiyor. hepsi.
size olmeden gercegi soyleyecegim demistim. (turkce karakter kullanamiyorum ve bu beni sinir ediyor) her neyse. Sozluk ismim hakkinda yalan soyledim sayilir. Kendi ismimi soylemedim. Bunu babalarin hicbir siteye tam adiyla uye olmamasi gibi farz edin. Kendi kimligimde yazan ismimi degil ikinci,gobek ismi derler ya onu soyledim.
Oh rahatladim. Sizleri seviyorum yatin uyuyun gec oldu.
bugün birisi yanımda canlı canlı kız arkadaşına ''sol elini başının soluna doğru koyup 3 yap fotoğrafını yolla'' dedi. böyle bi dondum, kaldım. bi an için hayat fonksiyonlarım durdu sandım.