bugün

bu gün hastaneye gittim. Kadınlar kızlar çığlıklar eşliğinde ağlıyordu. Garip garip baktım. Ne kadar 'off banane be' desem de sonradan birileri konuşurken gizlice dinledim. Adam intihar etmiş. Sonra bi kızı gördüm, aklıma ablam geldi. Gözleri kan çanağı kendini içten içe parçalıyor, bir bakışı vardı ki..... öyle bi baktı ki mahvoldum, bittim diri diri gömüldüm sanki.
Sonra aklıma geçen seneki düşüncelerim geldi. intihar edip bu iğrenç dünyadan kurtulmak gibi. Şuan intihar etmediğimden çok mutluyum. ABlamı ve annemin gözlerinden acı acı gözyaşı dökülmesini istemem.
Şu dünya üzerinde benden takıntılı biri var mı merak ediyorum.
ne bileyim ya napsam olmıcak herhalde, bi yerden sonra insan her şeye olan inancını kaybediyo herhalde, gerçekten ne sikime yaşıyorum diyo. Tam bi boka yaradığımı düşünürken arpa boyu bile yol kat edememişim meğerse, hep boşa kürek çekmişim, çok uğraştım aslında, bana değer verdiğini düşündüğüm insanlara elimden geldiğince değer verdim, tüm sınırlarımı zorladım, hep dişimi sıktım, bazen sıkamadım affettiler, geçti gitti. sonra daha çok değer verdim sonra daha büyük hüsran. nası olacak nolacak bilmiyorum, galiba hayatın sırrı bu, tam iyiyim ben derken yarrağı yiyosun, bu sayede bişilerin peşinde koşuyosun, çok koştum, ama gerçekten çok yoruldum, yoğunluğumu bi tarafa veremiyorum. tam dengeyi kurdum derken tepetaklak oluyorum, bu yüzden bişileri yoluna koymam lazım. buna şahıslardan başlamak istedim, çok istedim, en azından onlar olsaydı çok mutlu olurdum, oldum da sonra geçti, gitti, şimdi bitti. Gerçekten herkes için elimden geleni yaptım, tüm sevdiklerim için, ama napsam olmuyo işte.
Ama böyle olması gerekiyo, ben lisedeyken hayali sigaradan bıyıkları sigaradan sararıp kendi kendine yalnız rakı içen biri olmak istiyodum, biraz erken gerçekleşti hayallerim, meğersem çok bok bişiymiş, bunu tattım, kalsın artık istemiyorum, yeter. gerçekten yeter, dayanamıyorum, gücüm tükeniyo, gerçekten sonu ne bilmiyorum ama artık dayanamıyorum.
Biliyorum aslında bu yaşadıklarım koca bir hiç, ilerde gülüp geçicem falan he o zaman da daha sonra yaşayacaklarım beni çok korkutuyo. Allah insanlara kaldıramayacağından fazla yük veriyo işte.
zaten ben de her zamanki gibi ne istediğimi anlatamadım, aman sürüklenirken geçiyo zaten, zaten düşünmemenin nasıl gerçekleştiğini fark edersem belki de o zaman bişilerin peşinden koşmamayı öğrenirim. eyvolle.
http://www.youtube.com/watch?v=g3O4dmL4-44

bunu da nasıl hissettirdiğini unutmamak için yazdım, ben unutuyorum, zor unutuyorum ama unuttuğum zaman hatırlamıyorum, sanki hep çok mutluymuşum gibi oluyo, eskiye takılı kalmamak için yazdım. unutmamak için. şu an nası hissettiğimi unutmamak için.
hayatımda ciddi anlamda bir kişiyi çok incittim, canını yaktım, güven duygusunu zedeledim, zarar verdim. her şey için pişmanım ama elimden bir şey gelmiyo. düzeltmek için her yolu denedim ama kırılan vazo misali eskisi gibi olamıyo.
sözlük korktuğum şeyin başıma gelmesinden çok korkuyorum. işlediğim günahların bedelini bu şekilde ödeyemem sözlük olmaz. canımı al da allah ım o kara günleri gösterme bana. hiçbir duam kabul olmuyor artık.
sanaldan en son biriyle tanisali 5 sene oluyor. tanistigim kim varsa da hepsini hayatimdan cikarttim. ama bugun 5 yil sonra ilk defa birisini merak ediyorum sözlukten kendisi. dusunceleri sacmaliktan ibaret de olsa sanki cok zeki biri hepsini dalgasina yaziyor. ama ayni zamanda da sozlukte cok takiliyor, sisko embesil asosyal olma ihtimalide var. boyle garip cok gicik ama merakim kendisine cekiyor. tanismak istemiyorum, ama keske bi yuzunu gorebilseydim. neyse bu da boyle bir itirafimdir.
insanlara ilgi gostermemeli sozluk. gosterdikce gotleri kalkiyor. 2 ay once pesinizde kopek olan insan simdilerde sizi takmamaya basliyor. aman ha diyeyim ilgi gostermeyin. surunsun it.
ya da balkona çık bağır bağırabildiğin kadar.
iki haftadır birinden mesaj bekliyodum. tam da smsimin bittiği gün attı. hay ben böyle işin.
bu gece için 1.5 litre şarap aldım. tek başıma içiyorum. bu hafta yaşadıklarımı sindirmeye çalışıyorum.
1 saat önce sewistim. klzl evine götürdüm. simdi pismanlm.
Fakir miyiz lan biz!
sözlükteki bir başlıktan aşırı derecede hoşlanıyorum.
nobetteyim sözlük -7 derece hava kar yağıyor. bu kadar duygu sömürüsü girizgahindan sonra asil itirafim samimi degilsin sözlük. ne yaran facebook iletileri başlığındaki ergen tavırlarından ne troll mevcudundan ne de gecenin şarkısı yada yazarlarin dinlediği sarkilar basliginda...samimiyetsizlik akiyor amina kodumun yerinde. sorsan 15 yaşında sübyan hepsi. simdi baktim gecenin şarkısı başlığına sanki herkes aksam.yemeginde havyar yemiş sampanyasini yudumlamış amina koyim! garip garip şarkılar şarkıcılar... maroon dan şu bu geceye gelsin yok metallica nin şu parçası beni bitiriyor yok bilmem ne. amina koyim bi biz mi kroyuz da müslüm gürses felan dinliyoruz siktigimin yerinde? aynaya bakinca krosun lan diyorum da kendimi inandirmaya çalışıyorum. ama burda adonisleri six packleri olmayan yoktu değil mi? herkes squash eskrim curling felan oynamış lisansli yüzücülerdi değil mi. bi biz sadece flüt çaldık cocuklugumuzda en büyük spor aktivitemiz taso bilye oynamakti o da kumar zaten amk. değiştirin amina koyduğumun sozlugunun ismini bilkent sozluk felan yazin. herkes gossip girl terk zaten amk yerinde.
sınavıma neredeyse 2 hafta kaldı ben hala sallanıyorum.
sabah 9 da dersim var ama uyku yok. *
çok yalnızım be sözlük. çevremdeki herkese rağmen, yatağımdaki kokuların sürekli değişmesine rağmen, sofraya koyduğum fazladan bir kaç tabağa rağmen. insan tek başınalığı öğrenmeyedursun. tek başına halletmenin heyecanını, zevkini yaşayınca kimseye izin vermiyorsun ya; işte öyle bir şey.
birsen tezer- çal kapımı diye bi şarkısı var ya hani

"bayat bi somun ekmeğin kokusuyla boyuyorum sarıyı.." diyo ya orda. hah işte o cümle çok güzel de, ne diyor anlamıyorum ki. kimseye de soramıyorum. ne demek ki acaba?
bugün evden dışarı çıkmadım. gerçi bi ara camdan aşağı kuş yemi kabığı attım kolum çıktı. bu arada nescafeleri koyduğum yarım açılabilen çekmecenin dibini gurcuklayınca benden saklanmış 3 ü 1 aradaları yakaladım. kaçamazsınız.
gel uyku, yapma etme uyku. sabah kalkamayacağım uyku, sonra orda burda olur olmadık yerde geliyorsun metrolarda uyuyorum durakları kaçırıyorum. yalvarırıım geell!!!
Fena halde yardıma ihtiyacım var lan.

https://docs.google.com/f...80JqyuqeD6uSXamQ/viewform
lan tıvitırda kendi yazdıklarıma çok gülüyorum ya.
ayin 7si gelsin lan artik. tutun icmekten bogazim sikildi. bi de küba tütünü ha. vanilyali cikolatali falan. ama her sabah bogazim dolu dolu uyaniyorum. cigerler pert. ogrenciligin de fakirligin de allah belasini versin. millete de ne guzel lan tutun mis gibi mal misiniz sigaraya o kadar para veriyosunuz vanilyali mis gibi kokuyo oh diyorum. ama o ictikleri sigaraya icim gidiyo anasini satayim. ayin 7 sinde ilk isim gidip winston soft'uma kavusmak olacak.

o degil de oglum bu tutun cok iyi lan, cikolatali oyyys *
saat 4 te dersim var. şimdiden dert oldu lan içime.
sigara bitiyor, kahve bitiyor. lan her şey bitiyor.
güncel Önemli Başlıklar