bugün

karekter sınırı nedeniyle derdimi tam anlatamadım,

"sözlük yazarlarının itirafları başlığını protesto ediyoruz."

evet bunu neden yazıyorum bu başlığı kıskandığımdan falan değil sizde bilirsiniz ki artık karma ve ulupuan denen yazar değerlendirme sistemi yüzünden insanlar bunları arttırıp kendi üzerlerine ilgi çekme arayışındalar. yani sürekli yazar alımını bir yana koyuyorum ama gerçekten yeni nesiller gerek trollemeler olsun bu başlık çok rağbet görmekte. hiçbir zaman 100 entry'nin altında giri görmedim 2 senedir bu sözlükte. haa ben yazmadım mı yazdım elbette ama ne bileyim hiç kaygım karma kasmak olmadı.

velhasıl kelam yeni yetme yazarlar dikkat çekmek amacı ile bu ve birkaç belirli başlıkları parselleyip en çok oy alan entryleri yazıyorlar. biliyoruz ki sözlükte oy sorunu var. yani çok zekice yazılmış bir entry yazarı bilindik değilse 1 saat içinde 2-3 artı oy alarak gözlerden kayboluyor. biliyoruz ki o yazarlar o başlığı uplamıyorlar.

yine söylemek istiyorum bir adam saat 00.00'da baba oldum yazıyor bir bakmışız en beğenilen entry. bir başka adam acıklı bir şey yazmış şak en beğenilen 2. entry. bunu demek istiyorum sayın yazarlar rant amacı dışında girmeyenleri gördükçe üzülüyorum.

şimdi saat 00.00'da entry girip oy sevdasına düşenleri protestoya davet ediyorum. bu başlığa bir gün boyunca hiç entry girmeyip oy vermeyecek yazarları arıyorum.

bu kampanyayı desteklemek için özel bir şey yapmanıza gerek yok. isterseniz bu başlığa entry girip görüşünüzü belirtebilirsiniz isterseniz de gizliden gizliye desteklersiniz. ben dediğim şeyde hiçbir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum görüşümün yanlış olduğunu düşünüyorsanız da mesaj atabilirsiniz.

protesto bilgileri:
protesto adı: sözlük yazarlarının itirafları başlığını protesto ediyoruz
yer: uludağ sözlük
zaman: 29.08.2013

en azından bir gün ders verelim arkadaşlar.
(bkz: gönülden siklediğim kampanyalar) yahu üç beş kişi toplanmişlar yok efendim benim hayatimda şöyle oldu böyle oldu. Aşk acısı görmek istemiyoruz arkadaşlar. derdinizi sikeyim.