bugün

sözlük yazarlarının en unutamadığı sevgilisidir. öncelikle herkesin en unutamadığı bir tane sevgilisi mutlaka vardır. şu ana kadar 3 tane sevgilim oldu.

ilk sevgilim; üniversiteye hazırlanırken tanıştığım bir kızdı, birazcık unutulmazdı çünkü ilk kez böyle bir şey yaşıyordum, saçları kıvırcıktı, hazırlık döneminde çok yakındık sevgili gibiydik ama bir süre sonra uzaklaştık, birkaç yıl sonra tekrar konuşmaya başladık ve kısa süre sevgili olduk, her şey çok güzeldi, birlikte filmler izliyor, oyun oynuyor, müzik dinliyorduk, sabaha kadar sohbet ediyorduk, uzakta olsak bile online olarak müzeler geziyorduk, birlikte resim çiziyorduk, ama aramızda mesafe vardı, aynı şehirde değildik artık, sonra bir şekilde ayrıldık. birkaç yıl sonra tekrar buluştuğumuzda ise çok beklemediğim, hoş olmayan anılar yaşadım ama hala konuşuruz.

ikinci sevgilim; en uzun süren ilişkim buydu ve en unutulmaz olanıydı, çünkü ilk defa gerçekten birinin ellerini tutmuştum, sarhoş olup öpüşmüştüm filan, ondan çok şey öğrendim, birçok konuda bilgisi vardı, neyse yine uzak şehirlerdeydik ama ben yanına gelip gidiyorum, ilişki arasında bir kez ayrılmıştık sonra tekrar barıştık, üzerinden uzun zaman geçse de her şey bu kızı hatırlamıyor bana, örneğin geçen başka bir ortamda yanımda şu an hoşlandığım kız varken bir şarkı çaldı ve hatırası olan bir şarkıydı, tüm enerjimi götürdü. her hafta bir şekilde rüyama da giren kız bu, sanırım en sevdiğim ve unutamadığım kız da bu.

üçüncü sevgilim; ikinci sevgilimden aylar sonra onu unuttuğuma emin olduğumda tam anlamıyla sevgili olduğum bu kız benimle en uyumlu kızdı, benzer bir mizah anlayışımız vardı ve sürekli gülüyorduk, ama bir sorun vardı, birlikteyken her şey güzeldi fakat yine farklı şehirlerdeydik ama uzaktayken sanırım onu yeterince sevmiyordum, sohbetimiz çok verimli değil gibiydi, ondan yeni şeyler öğrenemiyordum, birlikte farklı şeyler yapamıyorduk, belki de yanlış bir zamanda karşılaştık, birazcık da ayran gönüllü müyüm neyim, sevgilim varken girdiğim bazı ortamlarda başka kızlardan hoşlanıyor gibi hissediyordum ilk defa, sonra da bunun benden veya önce yaşadıklarımdan kaynaklı bir sorun olduğunu ve etik olmadığını bildiğim için ilişkimize son verdim.

aramızın en kötü olduğu, ikinci sevgilim benim en unutamadığım sevgilimdir, bir kez görsem karşımda her şeyi unuturum ve sonsuza kadar sarılırım muhtemelen, öyle çok güzel bir kız da değil ama beni severken cıvıl cıvıldı, ayrılırken onu yine bekleyeceğimi söylemiştim, belki aylar sonra yine gelir...

bir hafta sonra gelen edit: aylar sonra tekrar birlikteyiz. muhteşem bir duygu, gerçekten çok özlemişim.

6 ay sonra filan gelen edit: yine ayrıldık aq.
henüz olmayan sevgilidir.
hiç sevgilim olmadı ve eski sevgililerini anlatanlardan nefret ederim.
henüz olmadığı için unutulamaz olabilecek bir sevgilim de olmadı.