bugün

fenerbahçeli olduğunu anlayıp ses çıkarmayıp daha sonrasında kaşınan taraftarı cezalandıran yazarlardır.

efendim 2011-2012 sezonu.izmirden kalkıp beşiktaş-fb maçına gidiyoruz.almeidanın kaçırdığı gol yüzünden yenilip dönüyoruz.her neyse izmirde sabahın erken saatleri artı yol yorgunluğu.derken atkımızla falan metroya biniyoruz üzerinde fener formalı diğer fenerliler gibi koyu esmer tipsiz mi tipsiz bi tip.yanında da bi arkadaşı.ama belli ki metroda rastlamışlar muhabbet ediyorlar falan.işte efendim tam bu sırada muhabbet dünkü maça gelir.fener formalı eleman bağırarak koyduk mu koyduk falan der.tabii sineye çekilir ama şeytan da dürter bi kenardan.hayır lan pezevenk aklın olsa hani yoldan geldiğimi anlar gözaltlarıma bakar cüsseme bakar o lafı demezsin.neyse asıl şeytan şu şekilde dürter:bu ipnenin oğlu sonraki durakta cep telefonunu evde unuttuğunu söyler arkadaşına ve ayağa kalkar inmek için.tabi biz kapı kenarında olduğumuzdan hareketlenmeyiz fakat onun inmesiyle hemen ben de indim.hiç yapmadığım bir şekilde sağ elimi sıkıp adamın arkasından suratının sağ tarafına doğru bi tane salladım tabi adam cüssemde olmadığından eğilir gibi oldu bi tane de ağzına vurdum oruspu çocuğunun sonra da komik olan hadise oldu efendim daha kapılar kapanmadan kapanacak anonsu duyarak metroya bindim tekrar.

sorarsanız pişman mısınız diye pişmanım.lan çok duygusalım olm.ne düşündüm biliyor musunuz?şimdi adam o saatte işine gidiyor.kim bilir hangi zor şartlarda çalışıyor takımı kazanmış herkes gibi seviniyor işte.sen de gittin dövecek en garibanını mı buldun kendine dedim kendi kendime.ama ne yapayım amk yol yorgunluğu uykusuzluk artı moralsizlik artı elemanın söylediği laf böyle bir olaya sebep oldu.inşallah birgün bağdat cadesine de gireriz palalarımızla bursaya da.
delikanlı yazarın delikanlı yumruğu. -arkadan-