bugün

yazarların diğer sözlük yazarlarıyla yaşadıkları hatıralarıdır.

sarji 5 gun giden iphone 6

2011 in ekim ayı gibi birşeydi. yeni üniversite kazanmıştım ve bursa'ya geri dönmüştüm. arap şükrü'deki kapanan mozaik'te zirve vardı oraya katılacaktım. şuan da 22 yaşında olmama rağmen 17 18 sanıyor insanlar, o dönemde de bu sorunu yaşıyordum. 18 yaşında olsam da bir yere girerken tutuluyordum. neyse tam mozaik'e geldim zirveye katılacağım kapıda bi herif ve sevgilisi rakı içiyor. tuttu beni, çocukları almıyoruz diyor. abi ben 18'im diyorum inanmıyor. ver kimliğine bakayım diyor, veriyorum. olum nasıl 18 sin sen falan diyor. o sırada sarji 5 gun giden iphone 6 da merdivenlerden iniyor. ben söyleniyorum 'abi valla bak bizim sözlüğün görüşmesi var üst katta ona geldim'. bu da geldi yanımıza, usta çocuk bizden ya şey yapma diyor. ondan sonra beni o sorgudan kurtardı. çocuk 19 yaşında ben 18, o 25 gösteriyor ben 15. ilk o gün tanıştık kendisiyle. zirveye de katılan en küçük yazar bendim zaten. kendisiyle o gün bugündür aramızdan da su sızmaz.

sarisaclarimdanbensucluyum

tanışmışız 2 ay kadar zaman geçmiş, ben de okuldan bursa'ya dönmüşüm. bi görüşelim bi tanışalım dedik muhabbetine. zafer plaza'nın orada bekliyorum bi çay ocağında. karşıdan geliyor tabi tanıştık oturduk aynı masaya. sohbet ediyoruz herşey yolunda. kuzenim aradı. biraader nerdesin sen ya ? çay ocağındayım hayırdır. bekle geliyorum. neyse geldi kuzen, ssbs ile tanıştı. sonra onu okan aradı. birader nerdesiniz, şurdayız. geliyorum. o da geldi, ardından sercan ve ahmet. yetmedi benim kuzen'in manita gelecekti. sözde yazarların mini zirvesi olacaktı benim tüm tayfa ile tanıştı. o gün bugündür onlarla da muhabbeti var. ulan kız benle tanışmaya geldi 5 erkekle kanka oldu kalktı. geldiğine geleceğine bin pişman ettik iyi mi.
bir diyetisyenle tanışmıştım buluştuk çok iyi arkadaş olduk tayini burdura çıktı şimdi alt katımızda oturuyor çok tatlı bi insan .