bugün

fiskiyeyi kim kırdı?
insanlar arasındaki bu sevgisizlik niye?
cocuklar neden (kucukken bende yapardim) ramazan bayraminda diger adiyla seker bayraminda topladigi harclikla seker alir? cok merak ediyorum. evet.
kulplu yumurta olur mu?
kale, kapısından daha küçük olur mu?
siyah delik delen matkap ucu var mı?
ilk fotoğraf makinesinin resmini çeken neydi?
akp yi kim iktidara getirdi? işte sorduğum soru bu.
Bir erkek tanımadığı bir kadının neden yanındayken şarkı mırıldanır?
amerikalı insanlara bakınca amerika'nın iq seviyesini yerlerde görüyorum. ulan bu adamlar nasıl dünyayı yönetiyor amk ?
Annem neden bu kadar çok konuşuyor?
Kızlar neden hem mini etek giyip, hem de otururken,seyahat ederken vs cesitli eylemlerde iki de bir etegi cekistiriyorsunuz ?
niçin türkler türkçe yazı yazamaz?
Her çakmak nasıl olur da son bir kez daha yanar ?
Hayat neden şekil yapıyor?
sigara 5 yılda 2.5 liradan 6.5 liraya nasıl çıktı ?
sigara bırakmak için ne yapıcaz ?
Neden yalnızım?
her hangi bir kızdaki götse jennifer lopezdeki ne?
tüm kalbimle istediğim şey, benim için gerçekten hayırlı mı?
bir yazar neden coşamaz?
2 kapılı spor arabalara neden tek kapılı diyorlar? O zaman normal arabalara da 2 kapılı mı demeliyiz?
Bi mekan için şakacıktan bomba ihbarı yapmak kaç seneden başlıyor acaba. tabi ki yapmıcam sordum sadece yatıyom ben.
türkiye snırları içerisinde ciddi ciddi açık kahverengi,kumral saça sahip kadın var mıdır?

lan nereye baksam boyalı sarışınlar,nereye baksam simsiyah saçlar.psikolojim bozuldu resmen.
Yarış motoru alınca arkasında kısa şortlu kız mı hediye ediyolar? kafanı çevirdiğin yerde bunlardan var lan.
helikopter bulunmadan önce helikopter böceğinin adı neydi?
kredi çekmeden nasıl ev alabilirim. para biriktireyim desem 10 yıl sürer, e bu arada kiraya çıkarsak nasıl para biriktiricez?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar