bugün

orospuysan orospusundur orospu.
Dibe vurmadan baska bir dip oldugunu anlamiyor insan.
son entry girildiğinde , son başlık açıldığında zall 39 harfin yetmediğini anlayacak.
mutlu insalar, mutlu şarkıları dinlerler.
"Bir grup diğerinden daha fazla sayıdaysa, genelde seçen değil seçilen grup olur. Çünkü hayat pratiğinde nitelik ve nicelik ters orantılıdır."
Mutluluğun ilk ve temel adımı "kendini sevmek"tir.
Herkes kendi gibilerle olmak zorundadır, mutlu bir yaşam için. Davul dengi dengine çalar.
Hayatta maharet olan, çoğu kişi gibi akıntı istikametinde keyifle kürek çekmek değildir. Maharet, şiddetli ters akıntıya karşı kürek çekmekte.
Sizi kendini beğenmişlikle, kibirle veya narsist olmakla suçlayanlara asla aldırış etmeyin. Onlar aslında sizi çok kıskanıyorlar.
Gerçekleri çıplaklığıyla görmek demek, hayat mekaniklerini neden-sonuç ilişkisi çerçevesinde çözmekten ibarettir. Bu ise ancak ve ancak pozitif bilimlere sarılmakla mümkündür. yani hiçbir dogma ve fantezi tarafından perdelenmemiş ve gölgelenmemiş bir akılcılık, gözlemcilik ve deneycilik yöntemiyle mümkündür.
Kendini rutin hayatın bayağılığından sıyırmayı başaramamış insan, sistemin kölesi ve koyun güruhundan biri olmayı baştan kabul etmiş insandır.
sürekli Yalnız olmak bir "sorunlu olma" olmadığı gibi, her zaman bir çare de değildir. Çoğu zaman bir "mecbur olma" dır yalnızlık aslında.
insan ne zaman ki hayatta yapayalnız olduğunu iliklerine kadar hissetmişse, o denli bilir bir başka insana bağlanmanın ne derece zor bir şey olduğunu.

tutunacak tek dalın sensindir hayatta aslında. başka hiç kimse değil.
Söyleyin bana! Hem romantik olmak, hem de gerçekten akıllı olmak, aynı anda mümkün müdür?
Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hop ordayım. Dağlar bayırlar o uzun yollar, kremalı börek, sütlü çörek, tombul kuş, arabaya koş.
Hepimiz hayata, olmayan anlamları yüklemeye çalışan aptallarız aslında. Hayata bir anlam yükleme çabamız olmasa yaşayamayız çünkü.
Kimse kimseyi unutamaz!
önemli olan nasıl hatırladığın...
Gece olmasi gereken en önemli sey, mantidir.
Evet manti. Inanilmaz aciktim ve mantı istiyor canim.
Bu saatte manti aşerdim. Hamile miyim acaba..
Canlılar alemi içinde insan türünün en büyük kusuru, aslında "orantısız" yüksek bir zekaya sahip olmasındandır.
Yaprak döner bir yanımız, bir yanımız içli köfte.
ben çok güzel severim de sevilmeyi beceremiyorum.
Ne kadar farklıysan o kadar zordur. En kolayı herkesle aynı şeyleri düşünmek, aynı şeyleri zikretmektir. Yani kalabalığın içinde yok olmak, kendini farkettirmemek.
hepimiz aynı hislerin farklı ruhlarda vücut bulmuş halleri değil miyiz? hangimiz sevmedik?
Çirkin insan yoktur, az votka vardır.
Olgunlasmak ve büyümek duygusuzlasmaktir. Duygusuzluk durumu ise insanliktan çıkıştır.
güncel Önemli Başlıklar