bugün

görsel

Haftada 7 gün çalışan emekçi erkeklerin fotoğraflarıdır.
görsel

Uzun zamandır paylaşmamıştim .
Hangisine yazacağını şaşıran, burda olmaması gereken kız başlığıdır. Lütfen böyle ufak başlıklardan beğenmek yerine görücü usulü tercih edin.
görsel

Bazen nostaljiktir.
görsel
Üstü gotham city...
Altı bağcılar..

O eşofman ne öyle amk...
"Azıcık beğeninde izzet-i nefsimiz bayram etsin" paylaşımlarıdır.
sırf birini eksilemek için dibine kadar indigim fotolar topluluğu.
Vay ben senin amına koyum sayfanın en altına inemiyom lan.

Sözlügün çökmesine neden olabilecek fotograflardır.
görsel
ölüme gidelim dedin de mazot mu yok dedik zalımın gızı.

gamyoncu gardaşlarıma selam olsun.
Boydan fotosunu paylaşan yakışıklının hunharca eksilendiği başlık. Bu eksileme olayından da anlayacağımız üzre sözlükteki erkek sayısı kız sayısından hayli fazla.
görsel

bıyık bırakcam yakışmış mı?
Bugün tersoyuz..

görsel
görsel
Son zamanlardaki şansımı anlatan fotoğraftır. (Sağdaki benim...sanırım)

görsel
görsel

Ortamlarda paso tatildeyim dersin kim bilecek?
Ben değil bir arkadaş:

görsel
görsel

allanız yok mu lan sizin..
(img:#1075391)
(img:#1075400)
Yeter mi ?
görsel
Aynen boyle ilik gorunuyorsunuz, yapmayin.
görsel

s.a. Bunlar sadece birer fotoğraf. Fotoğrafta yakışıklısınız veya değilsiniz bence hiç önemli değil. Mesele efendi olmakta. Ben mesela; efendi olmaya çalıştığım kadar yakışıklı hissediyorum kendimi. Herhangi bir gün sebepsiz yere bir kimseye iyilik yapamadıysam o gün dünyanın en çirkin insanıyım. Başka bir gün birinin yüzündeki gülümsemenin bir parçası olmuşsam dünyanın en yakışıklı insanıyımdır. Hepimiz öyleyiz, efendi olabildiğimiz kadar yakışıklıyız. Benim gibi düşünenler vardır elbet. Onlara da selam olsun, efendiliğe devam.

edit: eksilemeyin üzülüyorum lan. sadece kendi fotoğrafımı attım ve adam gibi selamımı verdim. ibneliğin ne lüzumu var?
şimdi koyarsam mesaj kutum cinsel içerikli kız mesajlarıyla dolar. onun için koyamam fotoğraflarıdır.
(#32713245)

Cinsel içerikli kız mesajları? *
görsel