bugün

bu cümlede herhangi bir sorun tabi ki onlarda özel hastaneye gidebilir. aynı bizim gibi hastaneden sıra alıp, muayene ücretini ödeyip bu hastanelerden faydalanabilir. ama durun bi saniye suriyeliler özel hastaneye gidince hiçbir ücret ödemeden muayene olup çıkıyorlar. tabi insan şaşırıyor.

Daha sonra hastaneden hiçbir ücret ödemeden muayene olup, reçetesini alıp eczaneye geliyor. tabi herkes eczaneye gelip ücretini ödedikten sonra ilaçlarını alabilir. ama durun bi saniye suriyeliler yine hiçbir ücret ödemekden ilaçlarını alıp evlerine döndüler.

Burası Türkiye hepimiz bu konuda hem fikiriz bu vatan için 12 ay askerlik yapıyoruz, düzenli olarak vergilerimizi veriyoruz ve bir sürü sorumluluğumuzu vatanımız için yerine getiriyoruz.

peki neden biz bu suriyeliler gibi devletin bütün imkanlarından ücretsiz yararlanamıyoruz. hükümetin gözünde bi vatanı için savaşmayıp kaçan araplar kadar değerimiz yok mu?

müslüman kardeşliği laflarına inanmıyorum. suudi prens rihanna'yı s*kerken.
ayrıca bunların paraları hep halktan vergiyle sömürülüp alınıyor. akp bilinçli olarak sigara ve içkiye zam üstüne zam koyuyor. hem kendi dini politikasına uygun olarak sırf sunni diye arap besliyor hem de bunu seküler kesimin ihtiyaçlarını sağlık adını bahane ederek onlara ödetiyor.
suriyelileri benim sevmem için tek bir insani, vicdani ve akli neden yoktur.
resmen devlet onların bedelini bize ödetiyor.
benim bir sigarayı 5 lira daha pahalıya almam suriyelilerin hayatından daha önemlidir. fuck off!
güncel Önemli Başlıklar