bugün

(bkz: suriyeliler suriyeye postalansın)
Suriyeli kardeşlerimize devlet bakıyorsa güneydoğu'da da bakabilir, o zaman postalanmasında bir sorun yoktur. Nerede baktığı önemli mi?

Gayet yerinde bir istektir. Senle beraber git ötede baksın devlet size.
desteklediğim hede.
evet geliyorlar türkiyeye masum numarasına yatıp düzeni bozuyorlar.
sonrada suriyeliler üniversiteye beleş giriyorlar ve çoğu türkün yapamadığı ve başaramıdığı şeyleri yapıyorlar ve başarıyorlar.
suriyeli kardeşleriniz trafikte mercedes ve bmw'leriyle gezip, lüks villalarda yaşıyorlar. istanbulda arap mahalleleri oluştu. gerçekten çok mağdur oldukları açıkça ortada olan canısılar.
Suriyelilerin hepsini aslında artık onların toprakları durulmaya başlandı.
ülkelerine geri göndermek gerekiyor son zamanlarda normalden fazla gürültü yapmaya başladıkları aşıkar.

süriyelilerin arkasından su dökmeden göndermek gerek.
Siyasi bir önerme. Yardıma ihtiyaci olana yardım etmemizden onur duyarım ama daha kendi halkımız işsizlikten kırılıyor bizim ülkemizde, ne demeye ülkeye adam alıp işsizliği kat ve kat yükseltiyorlar? Şimdi bunu desem ırkçı olacağım ama biz daha gerçekten yardıma ihtiyacı olan kendi kandaşlarımıza, türklere yardım edemiyoruz. Çin de birçok olay yaşanıyor, dünyanın her yerinde kardeşlerimiz katlediliyor. Zekat verme kavramına göre bile ilk önce kendi kardeşlerimize zekat vermeliyiz madem çok dini bütünüz. Ulan kardeşin orda ölüyor sen burda elin fırsatçısının peşindesin. Hayır yardım etmeyelim demiyorum ama kocaman kocaman adamlar gelmiş. Çocuklara sahip çıkalım, kadınlara sahip çıkalım. hatta bir klişe cümle daha kuracağım. Zamanında bizim ülke parçalanırken bu insanlar yardım etti mi efendiler? Neyse olan olmuş ama en azından üniversiteye giriş olayları kendi evlatlarımızdan üst düzeyde olmasaydı. Eksileyecek arkadaşlar için not: faşist değilim.
Sureyiler tamam abi biraz ( ! ) kötüler ama guneydoğu ya gönderildiğinde elimize ne geçecek güneydoğu dakiler bu sefer suriyeli yaratıkcıklardan rahatsız olcak.
güncel Önemli Başlıklar