bugün

msn kırolarının dillerinden düşürmedikleri sığır cümlesi.

çok güzel laflar hazırlanabilir bu salatalıklara.
-şu anda kaç kişiyle konuşuyorsun
+sen hariç herkesle ybsg * *
"zrrrrt genellemeleri ne güzeldir öyle" dedirten soru cümlesi..

- ya kafamı kaşıyacak vakit bulamıyorum şu msn başına geçtiğimde.. bitlene bitlene öldüm, onun kaşınma zevkini bile tadamıyorum..
+ o kadar mı? yuh! şu anda kaç kişiyle konuşuyorsun?
- sen de 15, ben diyeyim 20.. bitimi görmüyorlar, ondan olsa gerek..

evet, çok "kıroca" bir soruymuş.. "yuh" ne demek! ayıp!

hatta misal..

- telefonun kapalıydı, acilen ulaşmam lazımdı sana.. tüm sülalenin tepesine göktaşı düştü! haber vermem lazım! kanına ihtiyaç duyuyorlar, seninkisi 0 rh negatif ya.. çok gerekiyor, hani kanlısın da sen.. ben bu kadar lafı edene kadar bile 3-5 kişiyi kurtarırdın, cidden!
+ hmm.. *
- yaaa acele diyorum, ölüm diyorum, sülalen diyorum! okumadın bile de mi!
-geyik için de seslenmedim bak bu kez! oooohooo! şu anda kaç kişiyle konuşuyorsun!*

evet, bu da çok saçma salak kullanımına örnek.. başka insan mı yoktu bulacak da bu insana bu kadar laf ediyorsun msn manyağı!

neyse..

silinen ekstra entry üzerine yapılan ekleme:

vazgeçtim, "neyse" değil..

misal karşıdaki sevgili.. ama devamlı "ilgilenmeyen sevgili" hakkında "bitmiştir o, gebersin!" gibi "höt" kesinliğinde sözlüklerde entry giren sevdicek bu kez yazmıyor da yazmıyor.. hatta yetmiyor, bu sevdicek dikkatsizlği ile karşıdaki sevgiliye "ahahhaa yarıldım şeyma/burak" gibi alakasız bir şey yazıyor.. haliyle afallaması mümkün olan sevgili de birden hafif kırgınlık, hafif sitem, hafif de "yuh sana" kızgınlığı içinde soruyor: "şu anda kaç kişiyle konuşuyorsun?"

pisliksin sen o sevgili! sana ne! senin o soruyu sorduğun, çok insan gibi senin aynı şeyi yapman halinde arkadaş sohbetlerinde ya da laklak çevirdiği her yerde "çok yanlış bunlar" der ama seni orada "görmez"! sen kimsin be! nasıl sorarsın?

tasvip etmiyorum ben hiç, böyle "aptal saptal" soru soranları..