bugün

herşeyden önce bu mesajı refere ederek bana şakirt ya da akp'li diyecek siyasetle kafasını bozmuş elemanlara "babanızdır" diyorum. şimdi bi de bunların "akp'li değilim" dediğinde
"yalan söylüyorsun" diyen versiyonunu üretmişler, onlara da sadece "siktir git" diyorum.

neyse şimdi hiç kıvırmadan sözlükte gördüğüm, "ehhhehe ne güzel protesto ettiniz efferim, çoh tahtir ettim"
diyen onca yavşağa da elleri eksi butonuna çabuk gitsin diye söylüyorum;

yavşaksınız!
nankörsünüz!
siz de utanma namına bişey kalmamış!

ülen hakkaten siki tutuyoduk. ne stad, ne takım ne de bi bok olacaktı elimizde.
ednan 50 kere kapısını çaldı bu adamın. her fırsatta açıkladı "başbakan bu işin arkasında, bu kadar kısa zamanda bitmesini o sağladı" diye. şimdi sen stada gideceksin, kaldı ki o stadda her türlü siyasi görüşten, akp, chp neyse artık, tutup başbakanı yuhalayacaksın! yani stadın yapımını sağlayan adamı!

bi koltukta oturacaksın ve öyle ya da böyle o koltuğu altına veren adama küfür edeceksin.

kusura bakmayın beyler. herşeyden önce ülke bi stad kazandı.
ikincisi bu stad galatasaray'ın stadı oldu.

sizleri bilmem ama benim kanımda nankörlük yoktur beyler.

stadı yaptı diye oy verecek değilim ama yapımına ön ayak olup da o stada ayak basmış bi insanı da yuhalamaya dilim varmaz!

bu memlekette gerçekten akp yalakası insanlar olabilir ama başbakan yuhalandı diye zil takıp oynayan muhalefet yalakası da çok.

spor işine de siyaset kattınız ya ben sizin ta mnıza koyum emi!

hadi eksileyin lan. ama asla sizin gibi nankör ve iki yüzlü olmıycam lan!
rtenin yapmaya çalıştığıdır. stada propagandaya gidince de ağlayarak küsmüş ve çıkıp gitmiştir. oh olsundur.
Sportif atraksiyonlardan, altyapı, oyuncu vs. ihaleleri ile ticari ve siyasi rant sağlama olayıdır.