bugün

kara kaplı defterimi karıştırırken arada bu utanç dolu zevki anlatan hatıramı buldum. paylaşayım istedim. az çok bişeyler yazdık buraya anladınız tabi erkek olduğumuzu. iyi dinle yalnız, pazarda her zaman olan bi olay değil bunun yanı sıra tam tersi bi aktiviteye girdiğin an da linç girişimleriyle karşılaşabilirsin. doncu çekoyu çıkarır, tül perde satan abi ninja kılıcı(katana)nı, diğerleri üzerine ağ atarlar filan. herkesin gerçek yüzünü görmek için dene istersen. dene de gör ebenin genital uzvunu.

neyse; yer : yenişehir pazarı. zaman: sosyete pazarının kurulduğu perşembe günü.

valide kalkmış memleketten gelmiş yanıma. kadın çırpınıyor yemekti çamaşırdı bulaşıktı zaten sıçmışım evin içine dışına. görünüşte düzenli ama biz irkak millettinin göremediği nice pislikleri, kudubetlikleri dakkasında kadın milleti görür temizlik faaliyetine girişir. yoruldu kadıncağız hülasası. bi de memleketteki teyze taifesi gaz vermişler angaranın sosyete pazarı filan iyi ucuz ne ararsan var vs. kadın milleti çul çaput sever ya. illa götür beni dedi. aslında benim düşüncem alayım yanıma ankamall'e götüreyim. istediği herşeyi çektireyim visadan, sonra sinemaya girip analı oğullu bi film izleriz gibi ama yok bizim valide tutturdu sosyete pazarı diye. neyse günü gelmiş zaten götürdüm yüreğinin yağları da erimesin, mutlu olsun istedim, hayırlı evlat desin istedim.

yarabbim o ne kalabalıktır öyle, metrekareye 20 kadın artı 10 tane 6-11 yaş grubu çocuk düşüyor. ben girmeyeyim valide sen al gel dedim. yok illa sen de gel taşı yardım et dedi. girdik biz de peşinden.

işin garip kısmı diğer kadınlardan farklı olduğunu düşündüğüm bizim valide de nerede kalabalık var oraya git çulu çaputu karıştır faliyetine girdi. fiyat sordu pazarlık yaptı filan. bi ara öyle bi karışıklık oldu ki tezgahın biri beleş mal dağıtıyormuş gibime geldi. kadınlar birbirlerine girdiler. anam aralarından sıyrılıp tezgaha ulaşmayı başardı uzaktan görebildiğim kadarıyla. ben de elimde poşetlerle koş ha koş peşinden. neyse bi sıkışma anı oldu tezgaha yakın bi yerde. doncu, pijamacı ve de perdecinin kesiştiği yerde kadının biri kaba etime attı elini nasılda sıkıyor. dönüp baktım ama o kadar soğukkanlıca yapıyor ki, tıkandım kaldım söz edemedim. arkamdaki el gevşeyince bi mutlu oldum böyle rahatsız oluyor insan ister istemez. şimdi ananla gittiğin bi pazarda da herhangi ters bişey yapamıyon öyle ki kadın üzülür diye çok dikkat ediyon. birden aynı kadın önüme geçti.bu sefer yaslan ha yaslan. o beş dakkalık sıkışma ve karambol evresi geçer geçmez ağlayarak anamın yanına gittim. o da bana elma şekeri alacağına söz verdi. hemen haylazlığa vurdum olayı yandaki pusette oturan kızın saçını çektim.