bugün

Ülkede yaşanan sorunun kürt vatandaşlar tarafından değil de bölücü terör örgütü yandaşları tarafından çıkarıldığı hususudur.

Kimseni derdi kürtler değil ne yazık ki Kürtlerin derdi türkler.

Örnek: metrobüs durağında bir kürt vatandaş bağıra bağıra kürtçe şarkı söylüyor. Akşamında 13 şehit var. Bir kürt dedi ki yapma heval. Adam çıldırdı. Siz Kürtleri hep küçümsüyorsunuz. Hep aşağılık görüyorsunuz diye coştu. Sus diyen adam da Kürt.

Örnek: istanbul da bir semte gittim. 15km ile ilerliyorum. Herkes yolda. Arabaya tekme atıyorlar. Tekme. Kürtçe küfür ediyorlar. Çektiklerimiz bitecek diyorlar. Yahu ne çektin arkadaşım. Bu ülkede alevi insanlarımız çekmiş, türbanlı insanlarımız çekmiş, muhafazakâr insanlarımız çekmiş, askerimiz çekmiş, öğretmen atanamamış çekmiş, kürt çekmiş, ermeni çekmiş, gayri müslim çekmiş. Bir ben çekmemişim bişey.

Çok sevdiğim kürt arkadaşlarım var beni yanlış anlamasınlar ama kürtler ne zaman türklere karşı kin beslemekten vazgeçer, bence herşey ozaman düzelir.
4 tane şehir. diyarbakır urfa mardin van siirt.

toplam nufus 4 belki 5 milyon . 15 milyonluk istanbulun tükettiğinden daha fazla elektriği kaçak kullanıyorlar. yani çalıyorlar.

yani 200 tl elektirk mi geldi. aslında 100 milyonu bu çalan sahısların ödemesi gereken para .

birde bu devlet elektrik üretecem diye 20 milyar dolarlık doğalgaz ithal ediyor.

bu bana ratan dolar zam enflasyon vergi olarak dönüyor mu ? dönüyor.

askerimi polisimi katleden partiye 6.5 milyon oy veriyorlar.

örneğin diyarbakır. verdiği verginin 6-7 katı devlet bütçesinden para ayrılıyor.

ama halan sorun kürtlerde değil. kimde be aq.

ingilizlerde mi ?
güncel Önemli Başlıklar