bugün

bir delikanlılık ölçütüdür. hafif sağa geçer sol sinyal yakarsın ama adabı 2 defa yakmayı gerektirir. 1 defa yakmak yeterli olmayabilir, 3 veya daha fazla sayıda yakmak ise acemiliğin, toyluğun semptomlarından biridir. 2 kez yakarsın ve hava iyiyse şayet elini camdan çıkarır işaret verirsin. işaret ise elin sadece bir defa arkadan öne doğru ve birazda yere doğru kavis çizecek şekilde yapılmasıyla vuku bulur. bu atraksiyon esnasında elinizde bir tesbih olması ise size trafikte itibar kazandıracaktır.
genellikle kamyon şöförlerinin dar yollarda arkadaki araca "geç git hadi g.tüme yapıştın kaldın" diye düşünüp yaptıkları harekettir.
teeee 2007 yılında açılmış başlık. ben de aklıma gelince bokumda boncuk bulmuş gibi sevinmiştim amk!

"kardeş sen küçük araçsın. ben senin göremediğin yerleri görebiliyorum. boşuna bekleme, buyur geç yoksa benim arkama takılırsan yol bitmez amskyk" mesajı veren kamyoncudur.

siz siz olun, kamyoncuyu dinleyip sollamayın. önünüzü görün sonra geçin. sevdiklerinize hiç kavuşamamaktan iyidir geç kavuşmak.

içimdeki üstün dökmeni çıkardım notu: ulan develer eğer kamyoncuyu dinleyip geçerseniz mutlaka bi korna çalıp teşekkür edin. ayılığın alemi yok beyler!