bugün

Siyaset okuyunca öyle bir lüksümüz olmuyor malesef.
içimize o kadar işledi ki bu zehir. konuşmadan da edemiyoruz. artık her şeyimiz siyaset.
Siyaset yapmak yerine bir hobiyle uğraştığımız gün mutlu bir toplum olabiliriz.
Harbiden bıktırdılar kusacağım artık. Yetteeeeeer.
hayret vericidir.
insanlar bir dizinin yeni bölümünün iyi olup olmamasını yazmıyor. ben ilgilenmiyorum sevmiyorum denilecek bir durum yok ortada.
bir partinin mvleri tutuklandı sabah büyük bir patlama oldu ve "bıktım of başka bir şey konuşun; dün fener nasıl yendi"ye bağlayanlar var.
çoğu siyaset yaptığını zannediyordur.
Başlıkların siyasi olması yok osmanlıca yok din dersi zorunluluğu sinir bozucu ve sıkıcı bıkkınlık vericidir.
Apolitik bir yaklaşımdır. "Nasılsa hepsi aynı amına koyim bize bi faydası yok ki"
hayattan bıkmak gibidir. siyaset hayattır.
Diğer yazarlar için bilmem ama benim için öyle. Hergün aynı şey. Bıktım valla.Ne monoton hayatımız var. Bu kavgalar bitmez bak benden demesi. Bırakın gitsin.
açılan çoğu başlığın siyasetle ilgili olması insanı bunaltan bir durum olmuştur. spor , siyaset ve dinden başka konuşulacak çok konu vardır.
Sırf bu yüzden sözlükten soğumaktır. Başlıkların sürekli siyasi olması bıktırdı.
uzun zamandır televizyonlarda internette vb.heryerde recep tayyipi,kemal kılıçtaroğlunu,devlet bahçeliyi görmekten,onları dinlemek,birbirlerine düşüp devleti unutmalarından sıkılan kişilerin yaşadığı durumdur.