bugün

direniş başladığından beri kız düşüremeyen yazarın tespiti.
ağzın laf yaparsa 10 tane birden düşürebilirsin. fazla salladım galiba neyse öhö efendim kadınlar güce ve üne tapar. siyasette ikisi de vardır. bu konuda da dikkatli olmak lazım en namuslusunu seçmeliyiz ki ileride bir makam sahibi olduğunuzda sizi boynuzlamasın. eğer böyle bir vaka gerçekleşirse makamınızdan da olursunuz. şöyle bir olasılık daha vardır ki daha acıdır. misal bulunduğunuz makamı kaybettiniz o zaman kadını da kaybedebilirsiniz. bir bakarsınız bir ay önce yiyiştiğiniz kadın başka bir adamın kollarında. verirsin kendini içkiye iyice bokun içine batarsın.

sikerim diyen kadından korkacaksın. yeminle insanın hayatını bir anda siker. dım dızlak ortada kalırsın. sözlük kızları da öyledir. isterse siker isterse tapar, sağı solu belli olmaz. kendinizi ona aşık edebilirsiniz ama dili çok iyi kullanmak gerek. her iyi bir sözlük yazarının arkasında iyi bir sözlük kızı bulunur diye de eklemek istiyorum. sonuçta kadınlar bizim baş tacımız. korkumuzdan değil sakın yanlış anlayıp götünüz kalkmasın.