bugün

Sivrisinek ile muhabbet etmektir. Önce hal hatır sorulur. Sonra da şöyle denir sivrisineğe.

Siktir git şuradan, başkalarına vızılda. Evet.
Suan yanaklarım, dudaklarım patlayacakmıs gibi sis, ön dislerim zonkluyor. basımda bir agırlık var. hava sıcak. ilaclarımı yeni ictim annem yaklasık 2 saattir uyuyor. Yalnızım. acıktım kendi kendime yogurt yemeye calıstım biraz. Isıkları kapattım. Kanepedeki yerime yattım. Derdimi anlatacak kadar bile zor konuşabiliyorum ilacların etkisi gectiginde cok agrım oluyor. Ve hayatımın uzunca bir dönemi böyle bir kısır döngüde gececek.
Sag yanagımın altında buz aküsü var ufaktan soğuktan uyusmasına ramak kaldı oranın. Swh.
Ama suan kendimi huzurlu hissediyorum. Neden bilmiyorum ama durumum gercekten böylesine kötüyken kendimi iyi hissetmek degisik. Az sonra da uyurum..

Ha bide az önce elime kondugun zaman sana vurdum kusura bakma. insallah ölmüssündür.
(bkz: sivrisinekle muhabbet etmek)
Bakın arkadaşlar anlıyorum açsınız fıtratınızda bu var ama yeter birinize eyvallah dedik ama taarruza geçmenize anlam veremiyorum. Bak hissettirmeden emin kanımı yine bişey demiyecem. O Kocaman bir tane var o mu lideriniz? Bana isim verin.
(bkz: Uyutmadı yine sivriler)
monolog oldu bizimkisi ben konustum o iz bıraktı en sonunda ele gecen ilk cisimle de son buldu.