bugün

ilkokulda basa gelebilecek en can sikici durumlardan biridir.

gelmistir malesef benim basima, hem de matematik sinavi esnasinda. ki bilirsiniz o zamanlar en onemli ve zor ders matematik gibi gelirdi nedense. yine o matematik yazililarindan birindesinizdir. 565'i 5'e bolmeye calisirken tum dikkatiniz malum ses ile alt ust olur ancak arkadasinizin sinav esnasinda altina iseyecegine ihtimal vermeyerek sinaviniza devam edersiniz. ta ki o sidik kokusu burnunuza gelene kadar. o ne rezil bir kokudur yarebbim. o nasi kotu bir histir lan? kendim isemis kadar utanmistim vallahi. neyse, utanarak bi yere varamayacagimizi anladigim icin usulca ayaga kalktim ve durumu bildirmek icin lanet ogretmenimizin yanina gittim. hala sanki ben sucluymusum gibi urkek bir sesle konusabildim.

ben: ogretmenim ilknur altina isedi.
hoca: tamam sen sinavina devam et. ilknur n'oldu kizim? gel benimle bakiyim.
ilknur: uhuhuhuhuhu.

"aa kiz miydi?" diyeceksiniz siz simdi bi' de. evet malesef kizdi. malesef olmasinin sebebi ise sorunlu bir kiz olmasi idi. bu isemeler hic bitmedi. bi' de ayarli midir nedir, illa matematik sinavinda mi iser bir insan lan? isiyodu iste lanet. neyse ben de sonunda bu boyle gitmez diyerek mehmet'in yanina gecerek huzurlu bir ilkokul hayati surdurmeye basladim. ilknur hala isiyor mu bilmiyorum.
bir üst leveli sıra arkadaşının kusması olan eylem.
pişkin bir bebeyse üstünüze kalabilme ihtimali olan ihale.
lvl 20 olunca altina sıçması skill ini de unlock edebilecek olan kişinin yaptığı eylem.
ne zaman farkettiğinize bağlı olarak tepkinizin değişebileceği rahatsız durum. zira o çiş sıra üzerinde ağır ağır ilerler üstünüze doğru.
durumu anladığınız an hemen ayaklanmanız gereken anlık hadise. yoksa suçu size atabilir sıra arkadaşı.