bugün

sikiş anısı dinlemek sözlük ergenlerinin daha çok ilgisini çektiği için kimsenin umurunda olmayan olay.
dünyanın salt onun keyfi için var olduğuna inanan, geri kalanın var olma ve yaşama hakkını gasp eden insan türünün vahşetlerinden biridir. nasıl bir üstün görme duygusu bu öldürmekle kalınmamış, hayvanların cesedini bile nefret duygusuyla yok etmeye çalışmışlar. insan olmak ağırına gidiyor insanın.
allah razı olsundur. bu köpekler yüzünden sokağa çıkamaz olmuştuk. darısı istanbul'un başına.
bunu yapanların insanlıktan çıktıklarını gösteren katliamdır.

sorumluların aynı şekilde, yerde kanlar içinde sürünerek, bir damla su için yalvararak, paslı kızgın demirlerle dağlanmış vücutlarıyla can vermesini temenni ediyorum.
o köpekler sizi didiklesin..
benim anlamadıgım müslüman değilmisiniz kısacası insan değilmisiniz orda o katliamı yapan kimlerdir cezasızmı kalacaktır o belde köy herneyse neyle meşguldur. bizim sitede 12 tane köpek vardı 10 tanesini hayvan barınagına götürdük diger ikisi bahçede oynuyor cocukları tanıyor bahçede tırmananlara havlıyor ayrıca çocuklar onlara kuru ekmek kemik vs. verip seviyor.
bURDA SiZE 3 hadis örneği vereceğim

- Kim bir canlıyı/hayvanı, bir kuşu haksiz yere öldürürse, kıyamet günü ondan şikâyetçi olacaktır. (Kenzu;l-Ummal, h. no: 39968)

- Kim haksız yere bir serçe kuşunu öldürürse, kıyamet günü Allah onu sorguya çekecektir. (Kenzu;l-Ummal, h. no: 39969)

- Kim boş yere bir serçe kuşunu öldürürse, kuş kıyamet günü onu Allah a şikayet edecek ve şöyle diyecektir: Ya Rabbi! Şu adam beni (yemek gibi) bir menfaat için değil, (sırf eğlence olsun diye) boş yere beni öldürdü.
köpek katliamları yıllardır kanayan yara.

adam gibi hayvanları kısırlaştırmak yerine itlaf etmenin basitliğine kaçıyorlar bir sineğe can veremiyorsunuz. ağzı dili olmayan hayvanları toplu şekilde itlaf hemde çöp kamyonunun, pres makinasında allah sizi bildiği gibi yapsın biraz insanda vicdan olur. yazıklar, olsun hepinize. görsel
ülke de artık köpek olarak bile yaşanılamayacağının kanıtı. öldürüyorsun bari cesedi eziyet etme. nasıl mide var bu adamlarda anlamıyorum. hiç bi insan öyle bi sahneden etkilenmeden duramaz.