bugün

aşırı sapık bir arkadaşımın gerçekleştirdiği hadise. valla ben değilim. şu ana kadar seks yapmadığı herhangi bir varlık da kalmamış. kadını erkeği zencisi çocuğu... hani bir yandan insan şükrediyor iyi ki böyle oyunlar var diye. en azından böyle iğrenç şeyler sadece oyunda kalıyor. gerçi kalmadığı da oluyor ensest diye bir şey var. ya da her neyse. oyun da olsa iğrençmiş arkadaş.
oyun yapımcılarının hesap edemediği daha doğrusu "yok canım bunu da yapacak kadar hayvan olanlar bu oyunu oynamaz" diye düşünüp oyuna dahil etmediği hadisedir efenim. "ulan oluyo mu acaba" diye denemek bile ayrı bir sapıklık çeşididir bana göre.
sapık düşünceli insanların düşüncelerini yansıttığı bir oyun.ne kadar kötü,iğrenç,bir durum.o kadar kötü bir şey ki kullandığımız kelimeler bu olayı kötülemeye yetmiyor.iğrenç birşey.
(bkz: sapıkça düşünceler)
(bkz: ensest)
(bkz: bir arkadas diye baslayan yazilar)
yapılamayan hadise, kızınız veya evde yönettiğiniz bireylerin romantizim seviyeleri full olsa bile kafa üzerlerinde ki " s.kişin" komutuna tıkladığımız da zükülmek istenen karakter ( erkek veya kadın, hemcins ) geriye dogru eğilip ellerini çapraz yönerlerde yukarı aşşağa götürerek " akrabayız amk " demekle yetinip adeti olduğu üzere mal mal bakışmaya devam ediyor.
family kiss'i seks olarak algılayan bünyenin yapacağı şeydir. zira kişinin kendi ailesinden eşi dışında biriyle en fazla ulaşacağı budur. ayrı bir eve yerleştirdikten ve başkasıyla evlendirdikten sonra mümkün olduğu konusunda söylentiler var ama bunların asılsız olduğunu biliyorum.
ikinci oyunu ve üçüncü oyunu oynayıp, defalarca evlenip, çocuğum olmasına rağmen aklıma bile gelmemişti böyle sapıkça birşeyi denemek. yapımcılarında ayıbı büyük, bunu deneyen oyuncunun yanında. kişi kendinden bilirmiş diye bir söz var gerçi. demek yapımcılar açısından gayet doğal. öyle bir abuse açık bırakılır mı yahu. ama ironiye gel. hem oyun terminolojisi olarak game abuse, hemde gerçekten abuse

(bkz: abuse)
hepimiz adem ile havvadan geliyoruz o zaman zukuselim mantigindaki sapkin abi ve ablalarin denedigi akilustu tutum...