bugün

sigarayı sağda solda yasaklamanın ve kötülemenin amacı rahatça yüksek oranda vergilendirebilmek ve yapılacak itirazlara ''içmeyin kardeşim zaten biz önermiyoruz, yasaklıyoruz'' diyebilmektir.
temiz hava; daha saglikli bir dunya.
kaçak sigaralara olan rabet artacaktır.
millet birbirini öldürecektir.
hele ki millet sigarayı tamamen bırakmaya kalkarsa hükümetler yeniden sigara reklamı yapmaya başlayabilir.
pkk ya gün doğacak.
A4 kağıda çimen sarıp içmeye çalışan denge kaybına uğramış insanlar görmeye yol açar.
siyasilerin oğullarını veya akrabalarını vakit kaybetmeden kaçak sigara işine sokmasıyla sonuçlanacak yasa girişimidir.
+ winston var abi vereyim mi?
- kaç para?
+ 8 tl abi.
- yuh! polise ihbar edicem seni olum!
+ abi yapma gözünü seveyim kardeşlerim aç, yapma nolursun abi.
- tamam lan tamam gel 7.5 tl veriyorum. kaybol şimdi.
Döner bıçaklarıyla dalınacak durumdur. Beklenen devrime en büyük desteği sağlayacak devlet yaptırımı olacaktır. En büyük halk desteğine sahip örgütün dağlarda devrim ateşi yakacagi günün habercisidir. Ayrıca 4. Murat devrinde denenmiş olup istanbul'un 3/4'nün yanmasıyla başarısız olmuştur.
kaçak sigaralara yönelir halk.
kaçak sigaralardan en çok pkk kazanıyor sayın devlet! bilginize..

hani böyle bir yasak vatan hainliğidir.(pkk kazanacak parayı)
iyi bir şey fakat bende bir sigara tiryakisi olarak diyorum ki kaçak sigara şu an bile o kadar çok varken o zaman gerçekten artar. Fakat olur böyle vakalar Türk polisi yakalar.
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
insan haklarına aykırıdır amk içiyoruz işte. kavga çıkar, isyan çıkar ve ilk defa dövlet ile başlayan şiveli slogan atarım yemin ediyorum.
olmayacak şeyleri konuşmak kadar saçma olmayacaktır.
olursada torbacılık sektörü canlanacak istihdam sağlanacak işsiz vatandaş sayısı düşecektir.
hiçbir zaman yasaklanmayacağı için, ütopik düşünceler, boş düşünceler.